bugün

Sevmediğiniz akrabaları görme ihtimali yüzünden gelmesini istemediğim gündür.allahtan küsüz de suratlarını görmek zorunda kalmayacağım.zamanla değerini yitiren ziyaretlerdir.
salak saçma tiplerin salak saçma sorularıyla rezil olandır. sohbet açmak için o yapışık teyzeler salak salak sorular sorarlar. evet.
Kalabalıktır bıktırır biraz.
her üniversite öğrencisinin korkulu rüyasıdır bayram ziyaretleri. özellikle " okulu bitirince ne olucan" ve " ne zaman mezun oluyosun" soruları dinden imandan eder insanı.

mezunlarınsa (bkz: mayış) problemi vardır. istersen boğaziçinde yüksek lisans yapıyor ol, istersen dünyayı kurtaracak bir projede gönüllü çalış; 3 binden aşağı mayış alıyorsan "komşunun çocuğu" giriyor devreye.

" hayriye teyzenin oğlu müdür olmuş dört buçuk alıyomuş".

Burdan bütün (bkz: komşu çocukları)'na ve (bkz: hayriye teyzelerin çocukları)'na sesleniyorum; hiç sevmiyorum lan sizi ibneler.
amcamgil, teyzemgil ve halamgillere gitmedim. amk kodumunların sormuyorlar, aramıyorlar nasılsın filan diye.
iyi yaptım. dayım ve oğlu da benim gibi yaptı.
Zaten iyice azalmaya başlamıştı iyi oldu hepten biter. Ama yine insan bazen tek başına geçirmek istemeyebilir.
Zorla dayatılan o saçma ve kalitesiz tütün kolonyalarından ve hamur kıvamına gelmiş balçık gibi yapılmış baklavalardan kurtuldum. Oh be dunya varmış dedirten cinsten. Zaten bayram ayağına yüzüne bile bakmak istemediğim insanlarla muhatap olmaktan gına geliyordu.
Dini bayram günlerinde, bayramı kutlamak için yapılan kısa ziyaret, bayram tebriği anlamına gelir.
Bu pandeminin bitmesi iyi de bayramlarda kimin eli kimin cebinde olayları yeniden geldiği için biraz endişeliyim. 3. Dereceden tanımadığım akrabalar yanağımı sıkıyor lan benim. Bu nedir abi. Endişeliyim.
genellikle duygusal anlardır.
Öldürecek bu kadın beni abdbdbdb.
Dedikodu yapıyoruz.

görsel
güncel Önemli Başlıklar