bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  bunları yapan görgüsüz anne babanın görgüsüz yetişen piç neslidir. şeker uzatılan çanakta bulunan şekerleri, çikolataları hiç düşünmeden üçer beşer avuçlayıp içini boşaltırlar. bu bünye de az önce tecrübesizlikten dolayı dolu olan çanağın boşaltılmasına seyirci kalmıştır. sizden sonraki arkadaşlarınızı da düşünün, bakın onlara bir şey bırakmadınız diye uyarmama rağmen; gördüğüm muamele başçavuşun eşeğinin gördüğü muamele ile eşittir. e artık sonradan gelen çocuklara bir ajitasyon çekip arkalarından ah çektirmezsem rahatlamam. yağmacı bir nesil yetişiyor vesselam. çekirge sürüsü gibiler. kapı önünde şeker alırken bile 4 çocuk kısa süreli bir izdiham yarattı ya; bugün gelenler herhalde üç kuruşluk erzak dağıtımı için birbirini ezenlerin çocuklarıydı.
  -1 ... balsikeste baysungur
 2. 1.
  bazı yörelerde şu tür hareketlere rastlanılmıştır:
  efendim, kapıya bunlar gelirler, ev sahibi şeker kasesini kibarca uzatır, ama bu garip çocuklar ikram edilen kaseye alttan vurmak suretiyle içindeki şeker/çikolataları yerlere saçarlar. sonra yerdekileri büyük bir hırsla toplayıp, olay yerinden uzaklaşırlar. garip.
  1 ... japonbaligi
 3. 2.
  söz konusu eylemin seni ziyarete gelmiş yirmi yaşını aşmış arkadaşlar tarafından yapilması durumunda ne yapılacağı bilinmeyen hadise.
  ... nikiznatimportint
 4. 3.
  çouklara yakısan hareketler.nasılsa büyüyünce farklı hareket edeceklerdir.anlayışlı olmak esastır.
  ... handushka
kapat