bugün

yeni bir yazar. gökten düşerek gelmiştir buralara. söyleyecek pek bir şeyi olmayan lakin dinleyeceklerinin sayısı az olmayan yazardır.

(bkz: hoşgeldiniz)
nickinin arife günü gelen acı haber olması gerektiğini düşündüğüm hoşgelmiş uuser.

(bkz: ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol)*
Bayram şekeri almayı unuttuğunun kendisine hatırlatılmasıdır.
hoş gelmiş, bol bol yazasıca.
bayram sabahı gelen şehit haberidir.
ayar zannettigi $eyin tuvalet kagidi oldugunu bilmeyen yazar. vah canim, seni de siber savunma ordusuna yazdiralim, he mi?
+başınız sağolsun dün sizin bahçede gördügüm koyunu kesmişler.

+kesek diye aldıydık zaten.

+hayvan hakları derneğine şikayet edicem sizi.
bana kurban bayrımının sabahında dedemin öldüğü haberini verildiği günü hatırlatan yazar.
melih gökcek'in yaninda maas alarak calistigini düsündügüm , hatta ve hatta sayac dolandiriciligindan prim bile alabildigini tahmin ettigim yazik sahsiyet yazaridir...

Zira 17.12.08 aksami melih gökcek ve kemal kilicdaroglu arasinda gerceklesen acik tartismayi herkes gibi o da izlemis ancak nedense pek objektif olamayarak , '' ooo melih yakti kilicdaroglunu '' , '' oooo melih sondurdu chp 'yi'' gibi degisik yorumlarin altina imza atmistir...

yahu sen ankarali misin ben degilim de , yok eger ankaraliysan bu kadar mi meraklisiniz kardesim siz dürtülmeye , sömürülmeye , soyulmaya resmen trilyonlarca liraniz katledilmis , türküye'nin en borc batagindaki belediyesi tarafindan yazik yahu bide hala melih sen bizim herseyimizsin diyorsun...

(#4375031)
(#4375043)
(#4375055)
(#4375067)
(#4375090)
(#4375161)
(#4375195)en cok buna koptum
(#4375217)
(#4375223)
(#4375237) hoca en son karistirdi galiba melih gökcek ile kemal bey'i ?? o yüzden yazdi bu entry'i
uzak yoldan beklenen misafirin kaza haberi. *
nicki ile bazı kişilere acı ve üzüntüleri hatırlatan yazar.
(bkz: iftar cadiri kurmak ikiyuzluluktur/#4579399)

düşüncesini açıklamak yerine karşı tarafa hakaret etmeye kafası daha çok çalışan insan.

belki de düşüncesi yoktur.
namaza 5 dk kala gelen bu haber insanı sıçtırır hocam;

-hüsam kalk a.ına goyayım, gece rüyalanmışsın pezevenk !
+yine mi a.ına koyayım !
(bkz: gelişmeler butonu değişsin vefat butonu olsun)