bugün

akçay'a gidip orada entry girmek.
(bkz: yok ki)
ilk gün kurbanımızı keseriz, biraz da akraba ziyareti, sonra ver elini yazlık...
cavit-19 yapay paniği yüzünden bozulan ekonomiden dolayı deniz kenarındaki memleketime bile gidemeyeceğim için tatil planım yok maalesef.

bulunduğum yerde gezmeyi düşünüyorum. insanlarla bayramlaşırım, avm'ye falan giderim.
Çalışacağım garsonlara bayram yok.
haha oda soru mu tabiki de delicesine gibi ps 2 oynamak en son getawayda ingiltereyi katletmiştim şimdi gran turismo da mustang ile yanlaya yanlaya herkesi geçicem.

çocukluğuma döndüm o ne lan öyle ultra hd oyunlar pubg csgo felan asıl oyun bunlar.
evde oturmak.
koronadan dolayı tedbirli bir şekilde bayram ziyaretlerine devam.
Şantiye de gece vardiyasında nöbetçi olarak çalışacağım. Sonuçta bekar adamım 1e 3 para alacağım birikim yapmam şart.
Büyük ihtimalle evden çalışıcam gibime geliyor. işlerimi halen bitiremedim. Üzgünüm :(
Oturucam evde kavurmamı yiyerek sözlükte takılcam.
evde oturup netflix.
7-8 tane kurban var kesilmeyi bekleyen

Aksama kadar yorgunluktan canım çıkacak yine.
Cuma cumartesi mesai çalışıyoruz Pazar pazartesi tatil

Kapitalizm işte ne olacak...
çalışmak çalışmak çalışmak.

sonra yine siz ağlıyorsunuz fakirim diye, genel para yerken para kazanmanın keyfi de çok ayrı hem.
Çok yorgunum, evde dinleneceğim.
Arefe yolculuk, bayramın 1.günu anne salonu 2,3 ve 4 balkon teras yatak odası arası kısa gezintiler ve kapanış.
Nişanlanıyorum mk.

Hayat bu noktaya getirdi.

Not: mutluyum.
görsel

Ölü taklidi yapıp yatış.
Oteli açtık sabah 08 00 gece uyuyana kadar 5 gün yoğun bir tempo..
görsel
Bi Kırklareli yapmayı düşünüyorum ama tam karar vermedim.
sahile inip deniz sefası yapmaktır. öyle bodruma antalyaya gitmeye gerek yok olm bizim samatya sahili de enfes bir kerem. hem esiyor püfür püfür..
Evde oturup ders çalışıcam * Acilen şirket kurmam lazım *
aile ziyareti.
tüm akraba, bayram hareketliliği ve et parçaladından kaçıp Bursa’daki evime gideceğim.