bugün

bayram namazına gitmek isteyen ve uyuya kalmayan sözlük yazarlarıdır.
beni tasvir etmiştir.
sabah namazınıda kılması tafsiye edilir. zira bayram namazı şafilere göre sünnet, hanefilere göre vaciptir. ama sabah namazı bütün mezheplerde farzdır.
buradaki beydan sonra pek de bir anlamı kalmayacak namazı kılacak olan yazarlardır.

(bkz: geçen gene zekat veriyorum)
entry girilmeden önce yazarların yapılan iyilikte ibadette gizli kalır sözünü hatırlaması gereken başlıktır.
dahil olduğum kitledir.
ayrıca bunu sorana söylemekte anormal bir şey yok. ibadetle hava atılmaz, yoksa ibadeti gizleyemezsin. o zaman camiye de tünel kazıp gidelim, ibadet gizli kalır diye.
dahil olduğum topluluktur. yine her bayram olduğu gibi gece uykusuz geçecektir. sabah kalkıldığında 4 saatlik uyku ile ayakta durulur. camide azcık uyumaya çalışılır. ama bir işe yaramaz.
yarın sabah büyük bir keyifle icra edecek yazarlardır. aralarında olmaktan gurur duyarım.*
dar beynine dikte edilen bir takım dogmalara paşa paşa uyacak olan zevksiz kesimdir. toplumda görmek bile sıkıntı verir böylelerini, hele o camiden çıkarken ben başardım havaları yok mu. tiksindirici.
Sevdıgım eylemlerden bırı,yanlız eskı bayram namazlarını aramıyor degılım.
Zor olan ama güzel olan durumdur. Namaz bitimin de sırayla herkesin bayraminin kutlandigi namazdir.
Farz olan namazı kılmazlar sünnet olan bayram namazına hucum ederler. Bizim müslimler de çok garip aq.
Akıllı olmalarını tavsiye ettiğim yazarlardır. Görünen o ki Allah evine gelenleri kollamıyor.

https://tr.sputniknews.co...6-kisi-hayatini-kaybetti/
kendilerine deizmi tavsiye ettiğim yazarlardır.
Allah nasip ederse sabah namazını kılıp gideceğim.
Bayram namazının amacı bayramlasmadir. Bayramlasmayacaksaniz gitme amacı nedir azizim
dar beynine dikte edilen bir takım dogmalara paşa paşa uyacak olan zevksiz kesimdir. toplumda görmek bile sıkıntı verir böylelerini, hele o camiden çıkarken ben başardım havaları yok mu. tiksindirici.
Cumaya gitmeyenlerin gideciği namazdır bende dahil.