1. 1.
    bayram namazına gitmek isteyen ve uyuya kalmayan sözlük yazarlarıdır.
    1 -1 ... iskorpit
  2. 2.
    beni tasvir etmiştir.
    ... caylaktanyazara
  3. 3.
    sabah namazınıda kılması tafsiye edilir. zira bayram namazı şafilere göre sünnet, hanefilere göre vaciptir. ama sabah namazı bütün mezheplerde farzdır.
    3 ... kriminal vaka
  4. 4.
    buradaki beydan sonra pek de bir anlamı kalmayacak namazı kılacak olan yazarlardır.

(bkz: geçen gene zekat veriyorum)
    ... dur hele
  5. 5.
    entry girilmeden önce yazarların yapılan iyilikte ibadette gizli kalır sözünü hatırlaması gereken başlıktır.
    1 ... edantes
  6. 6.
    dahil olduğum kitledir.
    ayrıca bunu sorana söylemekte anormal bir şey yok. ibadetle hava atılmaz, yoksa ibadeti gizleyemezsin. o zaman camiye de tünel kazıp gidelim, ibadet gizli kalır diye.
    ... ailrimed
  7. 7.
    dahil olduğum topluluktur. yine her bayram olduğu gibi gece uykusuz geçecektir. sabah kalkıldığında 4 saatlik uyku ile ayakta durulur. camide azcık uyumaya çalışılır. ama bir işe yaramaz.
    1 ... boya icen bukalemun
  8. 8.
    yarın sabah büyük bir keyifle icra edecek yazarlardır. aralarında olmaktan gurur duyarım.*
    2 -1 ... system error
  9. 9.
    dar beynine dikte edilen bir takım dogmalara paşa paşa uyacak olan zevksiz kesimdir. toplumda görmek bile sıkıntı verir böylelerini, hele o camiden çıkarken ben başardım havaları yok mu. tiksindirici.
    -4 ... cok balo gordum
  10. 10.
    Sevdıgım eylemlerden bırı,yanlız eskı bayram namazlarını aramıyor degılım.
    ... tesla3927