bugün

gün itibari ile şişli belediye başkanı mustafa sarıgül'ün sarfettiği sözlerdir. sözün tamamı : CHP 2056'da iktidar, Baykal da 126 yaşında Başbakan olacak' dir. *

http://www.nethaber.com/NewsDetails.aspx?id=34491
duyar duymaz "yakışır valla" diyilesi durumdur. Nasıl olsa aynı şeyleri düşünüyor ve söylüyor olacaktır.
"dinime küfreden müslüman olsa bari" kısmı da gözden kaçırılmayası nottur.
(bkz: ona da şükür)
126 yaşına kadar yaşayacağı, yada chp'nin kazanacağı ne kadar doğrudur -işin şakasıdır-, ancak şu doğrudur ki baykal'ın ölünceye kadar o koltuğu bırakmayacağıdır. muhalefet olmak için doğmuş adam öyle ölmek istiyor demek ki.
http://www.muebbetmuhalefet.com
yanlış matematiksel hesap sonucudur.
5456926 yasında basbakan olması daha muhtemeldir.
malum yaş ilerlemiş olduğundan yaptığı itirazları falan unutur. gerçi iyi açıdan bakmak lazım hiç değilse sevimli olur. böyle ton ton muhalefet amca deriz falan. destekliyorum hatta evet kampanya başlatalım.
hepimizi gömecek bu adam.
gönlümüzün başbakanı... baykal gol.. gol.. gol...
(bkz: bu gidişle zor alırsın teskere)
"Bu kafa onda olduktan sonra zor bek kardeşim" şeklinde cevap verilecek iddiadır. Eğer olursa bende şu repliğin olacağını iddia ediyorum.

Baykal 126 yaşına girip başbakan olur ve 226 yaşındaki babasının karşısına dikilir. Baba bak ben başbakan oldum. Hem de yaşım 126 iken. Baba baykal'ın sözü çok ibret vericidir. "Oğlum ben sana 126 yaşında başbakan olamazsın demedim ki, ben sana...." şeklinde devam eder.
baykal ın hiç umrunda olmayan birşey. adamcağızın zaten başbakan olmak gibi bir derdi yok
muhalefet olarak cebini doldurmaya bakıyor bari muhalefetliği layıkıyla yapsa da bu kadar saçmalamasa.
bahçelinin matematiğinden daha saçma olmayacak düşünce.
diyene ; "sen daha iyiysen daha erken ol" dedirtecek sözdür.buyrunuz ...
yanlış bir tezdir, doğrusu baykal 126 yaşında da muhalefet olacak şeklindedir keza kendisinin muhalefet yapmaktan başka bir derdi ve tasası yoktur, ayrıca halkımız ona ilelebet muhalefet görevi vermiştir
baykal chp yi monarşik bir yapıda idare ettiği sürece chp ne iktidar olabilir ne de üniter devlet yapısı içinde söz sahibi. genel kuruldaki delegeler işlerinden memnun gözüküyor gibi, nasıl bir topluluk başarısız olduğu halde düzen deyiştirme. model örnek alma ihtiyacı almaz hayret içinde izlemekte ve üzülmekteyim senin elinde atatürk ün mirası olacak sen başarısız olacaksın buda yetmicek bunu kabulleneceksin senin ne farkın kalır sayın genel başkan laf söyledigin iktidardan demezler mi? eskiden sağcılık solculuk vardı anlardık şimdi ne var diye sormak lazım maaşlar tıkırında koltuk sıcak sahaya cıkmak zor gelir insana anlarım ama kabullenemem ben monarşiye baş kaldırırken partim o düzende yönetiliyorsa bi sorun var demektir.
güncel Önemli Başlıklar