1. 1.
  evet dün çekilen kuradan sonra şanssız bir eşleşme yaşayan beşiktaşım, akıllara 6 kasım 2007 yi getirdi. tüm türk medyası ve diğer taraftarlar ve belki de bir kısım beşiktaş taraftarının da içine bir acaba mı? düştü.
  bayern münich mutlak favori. hatta iddaa oranlarınla anlatmaya çalışırsam muhtemelen allianz arena da bayern e 1.05, beşiktaşıma ise 12.50 gibi bir oran verilmiş olacak. bunlar gerçekler. ilk maçın skoruna göre istanbul da bayerrn rotasyona gidebilir belki de vodafone arena nın tadını çıkarmaya tam kadro gelebilir.

  real madrid, bayern gibi takımların grubunu 2. tamamlaması elbette tüm takımlar için büyük şanssızlık oldu. şampiyonluğun 2 favori takımı doğal olarak lider tamamlayan beşiktaş ın rakibi olabilirdi ve oldu da.

  şimdi akıllara düşen soru beşiktaş kendi rekorunu egale edebilir mi? malumunuz 6 kasım 2007 hezimeti hala rakip taraftarlarının 10 sene sonra bile kullandığı bir argüman iken 20 şubat a kadar dalga geçerek keyif alacağı bir hale bürünecek.

  bu rakip taraftarlar için kaçınılmaz. kabul, 8-0 iyi bir skor değil. buyrun gelin ertuğrul sağlam lı beşiktaşın anfield taki kadrosuna birlikte bakalım.

  Kalede Hakan, geri beşlide mehmet sedef, serdar kurtuluş, lamine diatta, ibrahim üzülmez, ibrahim toraman, orta sahada koray avcı, delgado, cisse, serdar özkan ileri uçta ise bobo...

  46. dakikada serdar özkan yerine oyuna ali tandoğan dahil olurken, serdar kurtuluş yerine federico higuain, 78. dakika da ise mehmet sedef yerine oyuna ricardinho giriyor.

  şu an bu oyuncuları düşündüğünüzde 8-0 ın bile anfield ta az oldugunu düşünebilirsiniz ki o sene şampiyonlar liginde beşiktaş bu kadroyla 2 galibiyet aldı. daha önceden şampiyonlar ligi tecrübesi olmayan, vizyonu sıfır olan bir kadroyla 6 puan bile gerçekten mucizeymiş.

  şimdi 2017 ye evrimleşiyoruz.

  tüm kadroyu saymadan sadece kilit oyuncuları şampiyonlar ligi tecrübesinden yola çıkarak düşünürsek;

  talisca, pepe, adriano, babel, q7, vida, negredo, medel

  performans açısından; cenk, tosic,

  bireysel deneyim açısından; atiba, gokhan gönül, tolgay arslan, jermain lens.

  aşağı yukarı kadro bu. ben düşünüyorum ki vida ile birlikte bir transfer daha yapılacak. bu saatten sonra da bu transfer orta düzey bir avrupa ligi topcusu olmaz. he diyeceksiniz ki kiev de de aşağı yukarı kadro aynıydı. pepe faktorunu de katmadan deneyimsizlik ve cabuk çözülme artı hakem faktoru kiev i 6 ya zorladı.

  porto, monaco, laypzig sevicileri 2016/2017 deki tüm transfer hareketliliğinden takım formuna kadar saolsun beşiktaş anti-patisinden tüm analizleri yapıp kolay grup rere-roro yaptı. olsun. onlar avrupa da olsa bu kadar çeneleri çalışmayacaktı.

  diyeceğim o ki a dostlar, düşündüğünüz gibi oyle 5-6-7-8 ler olmaz. hele ki vodafone da oyle hiç kolay maç olmayacak. özellikle celtic deplasman maçını izlerseniz bayern in size referans olacaktır.

  siyah, beyaz gururumuzsun.
  -2 ... rockonbaby
 2. 2.
  Olmaz. Bayern daha fazla atar.
  2 ... aslolan fenerbahce dir
 3. 3.
  fark olmaz. kafa kafaya maç olur. 2. maç sonucu penaltılara bile gidebilir.
  -1 ... yacop