1. 1.
    Fişi ilk maçtan zaten çekmeye çalışacak olan bayern'in, bi de almanya'da ilk maçı oynayacak olması demek, 9-0 biteceği anlamına gelir. O rekor kırılacak!
    7 -5 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 2.
    Vardar'ın tecavüzüne uğrayanların Her maçı kendileri gibi bildikleri için saçmaladıkları durum.

Adamsan Evini arabanı sat Bayern'e oyna.
    4 -5 ... izmir ne taraf
  3. 3.
    Fenerliler götünü satıp bayern e skor oynasın. Paraya para demezler.
    -1 ... frekans
  4. 4.
    O gün geldiğinde handikaplı bayern'e ne kadar para basacağımı buradan paylaşırım.
    1 ... aslolan fenerbahce dir
  5. 5.
    Avantajdır. Gol atılacak bir deplasman maçı rövanşa umutla baktırır. Zaten Beşiktaş 1997 - 1998 sezonunda eşleşip iyi mücadele vermişti bayern karşısında. inşallah yine aynı mücadeleyi verir.
    1 -1 ... lost soul of stranger
  6. 6.
    yok çok fazla atmazlar, ben öyle tahmin etmiyorum. münih´ te de çok türk yaşar, büyük ihtimalle gidecem maça, hem bikaç bira içeriz, hem de bikaç alman karısı düzeriz, uygun olur bizim için.

ben beşiktaşlıyım, almanya´da yaşarım, alman futbolu şu anda dünyanın en iyisi, adamlar halihazırda dünya şampiyonu.

milli takımı 9 maçta 9 galibiyet çekmiş, bayern paris´te daha yeni psg´yi adamın kendi seyircisinin önünde 3´lemiş, ki maçı seyreden bilir 5 falan çok rahat olurdu, lewandowski 2 tane falan mutlak gol kaçırdı...

bayern, beşiktaş´ a karşı psg´ye oynadığı gibi oynamaz, münih´te maçtan sonra kan gövdeyi götürmesin diye. çünkü 9 tane falan harbiden sallar bayern beşiktaş´a...ama sallamaz.

vasat, dikkat çekmeyen skorlarla geçecek beşiktaş´ı bak göreceksin. 2-0 , 2-1 gibi. ya da son on dakkada 1 gol atıp 1-0 gibi.

çünkü münih´te 9 adet salladı mı münih´te sağlam kapı pencere kalmaz, onu, onlara tembihlerler.

aç bayern münchen sayfalarını twitter´da falan kendin bak. onlar çok ballı bi kura çektiklerini düşünüyolar. daha bugün bile bunu konuşuyolar."ayıp olmasın heriflere!" falan diye yazıyo, almanlar.

sonuçta, dünyanın şu an futbolda en güçlü ülkesinin, en süper liginin en güçlü takımını seçtin !!

beşiktaş eğer bayern münchen´i eskaza geçecek olursa, o, şampiyonlar liginin bu seneki şampiyonundan daha büyük bir olay olarak futbol tarihine geçecektir.

ben almanların, çok sükseli bir skor için sahaya çıkacaklarını sanmıyorum. 2-0, 3-0 en fazla. geçer ama. beşiktaş´ı eler, ama 9 tane sallamaz.
    1 ... paganviodio