bugün

Derhal görevlerine son verilmeli hepsinin. Bu milletin en kutsalına saygı göstermeyenlerin ne işi var orada.
Benim vergilerimle aldığınız maaşlar paralar makamlar haram olsun diyorum.
Şimdilik...
ergen milliyetçiliği alanında ve klavye bordo berelileri birliği askerleri arasında böyle konular prim yapmak için çok idealdir. onun bunun alnını karışlar, sağa sola söver dururlar. Ama en sevimli olanları yoldan geçen ekip arabalarına selam duranlardır. çünkü en samimi olanı onlardır.
Ohaa. Olaya bak. Bayburt'un protokolü mü varmış?
Savunulana bak...!
"Törende istiklal marşı okunurken ayağa kalkmışlar. Senaryo gereği okunurken kalkmamışlar..."

Siz ciddi misiniz oğlum?

Istiklal marşı istiklal marşıdır.
Senaryo gereği de okunsa eğer kansız bir şerefsiz değilsen, vatan haini değilsen kalkar ayakta dinlersin.

Ulan ben evde 2. Lig maçı başlarken okunan istiklal marşında ayağa kalkıyorum.
Oradaki vali, belediye reisi, garnizon komutanı senaryo gereği diye kalkmıyor öyle mi?

Benim vatanımın milli sembolüne saygısızlık edecek ve bu saygısızlığı savunacak adamın alnını karışlarım.

Kendinizi daha fazla küçültmeyin. Yeter...
(bkz: #41141268)

bugün de Ahmet Hakan’ın köşesine konu olmuş. yukarıdaki fotoğrafta da görüleceği üzere protokol istiklal marşında ayakta. linç size like getirir ama kişiliğinizden çok şey götürür. bayburt alerjisi, linç hastalığı, like düşkünlüğü.. ardına adalet, dürüstlük, doğruluk, insanlık naraları. memleketin içinde bulunduğu duruma en büyük sebeplerden biri de bu.

edit: fotoğraf aşağıdaymış. linç yemeyelim.
görsel
O protokole gelenlerin, gelerek en büyük saygıyı gösterdiğinin kanıtıdır. asıl pkk marşı çalarken ayağa kalkan vekillerin aklıma geldigi bir protokolün var olduğu.
bayburta protokol koyularak yapılmış saygısızlığın devamıdır.
(bkz: alışmamış götte don durmaz)
istiklal marşı çalarken ayağa kalkılır. kalkmayan vatan haini ve o. çocuğudur.
“ayağa kalkmayan askerlerin apoletleri sökülmeli.”

imza.
program açılışı olmadığı bariz belli. insanları hain ilan etmek bu kadar kolay olmamalı.
Ben askerlere takildim geriye kalanin az çok ne bok oldugunu tahmin ediyorum.
Ayağa kalkmayan askerlerin apoletleri sökülmeli.
bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşu törenleri sırasında yapılan saygısızlıktır.
törenler esnasında istiklal marşımız okunuyor ve protokoldeki beyefendiler ayağa kalkmıyor.

kim bunlar?
vali, belediye başkanı, garnizon komutanı, vali yardımcısı, savcı, hakim...

halk istiklal marşında ayağa kalkıyor, ama protokol oturuyor.
ne diyeyim ben size?
boynunuz devrilsin altında kalın.
https://streamable.com/osurv

bu bayburt valisi ve diğer protokoldekiler derhal görevinden alınmalı, hatta memuriyetten uzaklaştırılmalıdır.

yazıklar olsun. yüzünüze tükürsem doymam.

not: ayrıca şu rezalet dün oldu, sabah haberlerde falan gösterildi ama sözlükte bu konuya değinen olmamış.
ne yaptınız lan bütün gün sözlükte? anca birbirinize laf yetiştirdiniz yine değil mi?

bir başka kaynak:
https://www.yenicaggazete...nden-kalkmadi-224423h.htm
---------------------------
---------------------------
edit: bunlar geçtiğimiz günlerde de atatürk ve milli mücadele kahramanları heykelini kaldırıp belediyenin dönüşüm tesisine atmışlardı.
(bkz: bayburt ta atatürk heykelinin çöplüğe atılması/#40673923)