1. 1.
  Özbeöz türktür sayın gerizekalı.
  -1 ... dakandaz
 2. 2.
  baybars kıpçak türküdür.

  hülagü ermeni askerleri olan moğol bir ermeni aşığıdır. baybars hülagü'nün götünden kan almıştır.

  cengiz de türk düşmanı bir moğoldur.
  2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 3. 3.
  Yahu bizim millet de bir acayip.

  Adamlar kendi hükümdarlıklarını sağlama almak, sağa sola caka satmak icin savaşmış, burada can bizimkiler birbirini yiyor.

  Tarafsız olarak bakarsanız;
  Baybars darbecidir. Zamanında frenkler ile anlaşma yapmıştır. Moğol olan altın Ordu ile samimi iliskiler içine girmiştir. Netice itibari ile köledir.
  Hulagü ise kitbuka adında bir Türk’ün emrine Gürcü ve Ermeni askerleri vererek memleketine dönmüştür. Hatta daha sonrasında abaka, Kilikya Ermeni krallığı ile bazı antlaşmalar tertiplemiştir. Berke han üzerine seferler düzenlemiştir.

  Yani, bu adamlar bazı ülkelerin hanları, kralları. Kendi meseleleri üzerinden savaşmış, ömürlerini de böyle geçirmişler. Şimdi, onların sidik yarışından ötürü burada birbirine sallamak ne kadar doğru size kalmış.
  2 ... odysseus
 4. 4.
  baybars moğoldur.
  2 -1 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  Bazılarındaki bu moğol sevdasını anlamak çok güç gerçekten. Sanırsın ki analarını moğol sikmiş O adamların şeyinden düşmüşler. Vay anası yav...

  Baybars için yapılan tasfirlerde karayağız açık mavi gözlü ki bir gözünde akça bir leke olan dev gibi uzun ve heybetli biri deniyor. Çekik gözlü çinlilerlen pek farkı olmayan ve aynı onlar gibi sik kadar boyu olan moğollara pek uymayan bir tasvir bu...
  1 ... eduardo elric
 6. 6.
  baybars kıpçak türküdür. aksini iddia edenle tartışabiliriz. o devrin moğollarını övmekle, milli mücadeledeki işgalcileri övmek arasında hiçbir fark yoktur.

  moğollar, fatımiler, sasaniler, safeviler, emeviler gibi ülkelerin veya hanedanlıkların anadolu üzerinde kurulan türk devletlerine (adı selçuklu olur, osmanlı olur, beylikler olur) veya islam öncesi türk devletlerine (sasaniler, göktürk) karşı hep kendine pozisyon belirlemiş, bu uğurda roma, germen, habsburg gibi türkleri anadolu'dan ve coğrafyadan kovmak isteyenlerle işbirlikleri olmuş yapılardır. tabii senin öncülün olan, yani büyük büyük dedelerini bu ittifaklar neden kesmediler diye üzülüyorsan bilemem. ama tarih böyle bir tartışma alanı değildir. bilimsel bir tartışma alanıdır.
  2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 7. 7.
  Sikerler senin eliyle yemek yiyen kavmi necibini. Aslan gibi turk'tur. Ayn calut ve elbistan'ta yenilmez denen mogol ordusunu iki kez tokatlamis anadolu turklerini kurtarmak icin kayseride selcuklu tahtina oturmustur. Fakat yavsak selcuklu burokratlarindan destek bulamadigi icin sancagini karamanogullarina devretmis misir'a vardiginda da bir gece esrarengiz sekilde ortadan kaybolmustur.
  ... gaspirali