bugün

bayanları küçümsemekten çok bağyan katagorisine giren kişilerin neden böyle bir şeye giriştiği anlaşılmayan durumdur. başlıkta anlatılmak istenen sıçmanın boyutu değil tuvaletin kullanımıdır. bayan dediğin görgülü, tertipli, otururken eteğini düzelten, eğilince çatalını saklayan *, kibar, ince ...vs değil midir? iyi de neden tuvaletler de böyle değilsiniz be hey al yazmalılar.
kapı arkasına numaradan tutta, ilginç şekiller çizip, mani yazmak...
alafranga tuvalete pis diye oturmadan üstüne tüneyip sifonu çekmemek...
hele bugün karşılaştığım manzarayla hayatımın bundan sonraki tuvalet dönemini yok sayıyorum.
tabii ki sifon çekilmemiş e haklı kız o sifona pis elleriyle dokunuyorlar. e be hayvan diaresin işte oraya kadar zor tutmuşsun biz bilmek zorunda mıyız?
ama asıl durum şu; ondan sonra giren dişi ise orayı öyle bırakıp içindeki kötü ruhu kapı arkasına çıkarmış.
ikinizide tebrik ediyorum. başarılarınızın devamını dilerim.

edit: yazarın bayan kişisi olduğunun anlaşılmaması şaşırtıcı doğrusu.
(bkz: sapık mıyım lan ben)
(bkz: yazar ın bunları nasıl gördüğü merak konusudur)
ped değiştirmek için giden kadını sıçıp sıçıp geliyor sanmasın bu.
bayanların tuvalette daha fazla vakit geçirmesinin yanetksi olan gözlem. aslında o sıçmıyor, sıçıyormuş gibi yapıyor.
yazar eskiden tuvalette büyük abdest tutucuymuş ve ölçü birimi de elleriymiş... bu yazıda onu belgelemiş.
makyaj tazelemeye, üstüne çeki düzen vermeye giden bayanları da heralde sı.ıyo zanediyolar pes doğrusu
evet bayanlar tuvalete daha çok sıçıyor. erkekler yatağa. hıhım.
erkek ve bayan tuvaletlerini eşit derecede inceleyebilecek bir kişinin tespitidir. bayanların tuvaleti daha çok kullandıkları doğrudur; kah saçlarını yapmak, kah makyaj tazelemek, üzerini başını düzeltmek yok efendim ped değiştirmek gibi bir çok aktivite için kullanırlar tuvaleti. ama erkeklerden daha kötü kullanmaları veya daha çok sıçmaları, bilemeyeceğim...