bugün

yanılgı içinde olan erkeklerdir ve bitmek tükenmek bilmeyen kendini kandırmacalarından sadece biridir.
erkeklerin, 'erkek mantığıyla' çözmeye çalıştıkları için tarih boyunca bir arpa yol katedemedikleri derin bir mevzudur. 'böyle de yaşayıp gidiyoruz, artık bu saatten sonra çözsek ne olur' gevşekliğine eriştiklerinden beri de umutsuz bir hal almıştır durum. kadınları anlıyorum diyen erkek ya ortalamanın üstündedir yada paranoktır.. (ben bir paranoyağım)
(bkz: foolish casanova) *
aslında bayanları hiç tanımayan erkektir. çünkü bayanları tanımanın imkansız olduğunu, anlamanın ise bir mucize olduğunu bilmiyorsa o arkadaş bayanlar hakkında zerre birşey bilmiyordur. freud bile anlayamamış kadınları sen mi anlıycan?
deneyimli kişidir.

örn:

x:abi bu adamın muhabbeti nasıl sence?
y:benim onla bir deneyimim oldu. bayan bir muhabbeti var. * *
daha kendini tanıyamamış erkektir. zira bayan nesli tanınamaz, bu kesin bir kaidedir.
şayet sen ben tanırım dersen ya artislik yapıyosundur ya da zaten erkek değilsindir. *
- uuyyyhş... çok manyak bir bayan bu yaau
- nerden anladın?
- bayanları iyi tanırım.
- o bayan değil. o zaman onu da anlamışsındır!
- hasss... yoksa... travestik mi lan o. hay homuna goyiim. allah belasını versin bunların yaa... iğrenç yaa. öehh...
- neden öyle diyorsun. bir tercih bu sonuçta kanka!
- ya bi git
- o da bir insan sonuçta...
- ya bırak kanka travestileri iyi tanırım
- tercih sonuçta diyorum işte!
- ne demeye getiriyosun ya
- tercih
- yoksa..!
- terci
- hass... sen de...
tek bir bayanı tanıyarak genelleme yapan erkek.
iddiası asılsız olan erkektir.
sedece kendini tatmin etmek için söylediği sözdür. şeytan onlnarın yanıda melek kalır.
(bkz: nuri alço)*
engin tecrübelerine dayanarak zırt pırt bayanlar üzerine tespit yapan erkektir.
nasıl boşalmayı istediklerini de bilir.
erkek değildir..
kendini bilen erkektir. öyle ki kadınların istedikleri hep aynıdır.
kadınlarla ilgili bir sürü hikaye anlatan gevşek ağızlı kişlerdir .ulu orta paylaşırlda paylaşırlar . kah hayali kah ucundan azcık yaşadıklarını.
kadınları bu kadar iyi tanıyabilmesi için onlarla bir çok kötü deneyim yaşamış olması gereken, kadınlarla bu kadar kötü deneyimleri olduğu için de onları zerre kadar anlamamış olması lazım gelen erkek.
azınlıkta olan erkek topluluğudur.
(bkz: kadınlar ne ister)
bayanlar kendilerini erkeklerde kendilerini anlayıp tanıyamıyorlar bazen. o yüzden nasıl iyi tanıycak bir erkek bir bayanı.inanılması güç bir durum. sadece iddia edilebilir.
acaba dedirten entrydir.
hayal dünyası son derece geniş olduğunu düşündüğüm yalnız erkek.
toplum içinde bu iddaasını soylediğinde çevredeki diğer erkeklerin içlerinden "hadi lan" diyeceği erkektir.. kendi kendini tanımayan bir cinsten soz ediyoruz burada. biz nasıl tanıyabiliriz ki?
(bkz: bağyan)
yok öyle birşey.