bugün

başlık biraz eksik kaldı gibi. malum karakter sorunu. tam olarak şu şekilde daha açık olur gibi;

"uludağ sözlükte'ki bayan yazarlar tarafından en çok düşlenen yazar olmak."
tam hali bu şekilde olacak.

inanın bana şu platforma girdiğimden beri fark yaratıyorum. bunun farkındayım ve gururluyum. daha önce uludağ sözlük'ün en beğenilen yazarı olmak nasıl bir duygu hepinizle paylaşmıştım. tabi benim için genel olarak beğenilmektense bayan yazarların düşlerini süslemek, onlar tarafından takdir edilip onlarla birlikte güzel işlere imza atmak benim için daha önemli. genelde erkek yazarlar tarafından entelektüel tarzım, dünyaya bakış açım ve vurucu kişiliğimin kıskanıldığı bir gerçek. bu zavallıların aksine bayan üyeler tarafından yazdıklarım çoğu zaman takdir kazanıyor, beğeniliyor. üzerimdeki gizemli hava, cool ve hot kişiliğim haliyle bayanlar çok cazip geliyor. bunun farkındayım ve memnunumda.

daha geçen gün katıldığım bir zirvede buna daha da bir tanık oldum. işlerimin yoğunluğu nedeniyle zirve saatinden biraz gecikmeli olarak gruba katılabildim. ilk başta sessizce bir köşede bekleyip kendimi ön plana çıkarmak istemesemde muhabbete bir şekilde dahil olmaktan kendimi alıkoyamadım. daha ilk entelektüel cümlemde bütün gözler üzerimde olduğunun farkındaydım. alkolü fazla kaçıranlar bile bir anda ayılmıştı. nickimi sorduklarında göğsümü gere gere büyük harfler ile don kulot dememle birlikte bayan yazarların çevremi sarması beni gerçekten gururlandırdı. meğerse hepsi benim tespitlerimi takip ediyor, vurucu kişiliğimi tanımak için can atıyorlarmış. zirve bitene kadar bütün ilgi üzerimden ayrılmadı ve tabi erkek yazarlar erkenden zirveyi terketmek zorunda kaldılar. allahtan sevgili olanlar yoktu ki küçük çapta bir kriz çıkarmamış oldum.

bu tespitimi tabiki sadece katıldığım zirvelere dayanarak söylemiyorum. sözlük içerisindede bayanlar tarafından tacizler devam ediyor. gerek uludağ sözlük'ün feys grubundan beni bulup mesaj atanlar, gerek yazdığım entryler sonunda yanan mesaj kutum genellikle bayan yazarlar tarafından dolup taşıyor. genellikle şiir sözleri, kışkırtıcı mesajlar ve benimle süsledikleri çılgın düşlerini paylaşmatan çekinmiyorlar. çoğuna cevap vermesemde bazılarına kayıtsız kalamıyorum. ben sadece yazdıklarım ile gündemde olmak istiyorum. işi eğlence seviyesinde tutup, ciddi boyutlara taşımak istemem. ne olacağı çok açık çünkü. yarısını kendime aşık edip, diğer yarısının duygularıyla oynayıp bir kenera atacağımdan eminim. benim yaşam tarzım bu yönde. çapkın olduğum kadar rahat yaşamayı severim.

kısaca anlatmak istediğim bayanlar tarafından en çok düşlenen yazar olmak mutluluk ve gurur verici olsada biraz zahmetli bir iş. bir yandan bayanların gönlünü kazanmak varken bir diğer yanda erkek üyelerin nefretini kazanıyorsunuz. napalım şeftalinin sulusu hep bana kalıyor.

enjoy herkese.
eşşeğin nickine suyu kaçırmaktır.
olası cool adam iddiası.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
isme bakınca, aslında erkekler tarafından daha fazla düşünüldüğü iddia edilebilir.
(bkz: victoria s secret iççamaşırları)
(bkz: yok mu link falan)
(bkz: Dostum yazar dedin troll çıktı)
entrye girdikten sonra uzun olduğunu görünce "vallaha don kulot bu, yemin ederim o" sözü dilimden düştü. Ne hikmetse.
(bkz: entrin oluyum gir beni)
sözlüğe bayan avlamak amacıyla gelmiş olan yazarın bir isteğidir.
"hadi altına entry giriyimde sevinsin garip" denilecek türden bir sıçma.
hayır yani bir insan böyle bir şeyin gerçek olma durumunda bile bu şekilde nasıl konuşabilir,
ego mu kendine güven mi ?
megaloman mı megalomal mı ?
bu şekilde konuştuktan sonra hala peşinden koşturan kızları da şeyimize sürmeyiz zaten al tepe tepe kullan.
(bkz: yoğunum demeyen ve çok konuşmayan ilk kıza verecem)
bayanlar tarafından en çok dışlanan bir yazarın hayalidir.
(bkz: ne gerek var)
(bkz: keşke)*
(bkz: alles)
Ütopiktir. Şahsım adına, en az da olsa düşlenmek bana yeter. Hatta şöyle bir akıllarının ucundan geçriseler filan, yağlı ballı börek.
hayaller aleminde yaşamaktır. *
(bkz: hani nerde lan)
her yaptığı eylemi çüküne bağlayan, "buradan ekmek yermiyim?" diyen freud'u haklı çıkaran, günde 25 saat çükünü ve seksi düşünen abazan, taş devri adamlarının en büyük sorunsalıdır...
ayrıca bayan değil kadın!!!

(bkz: [null http://www.bayandegilkadin.com/])
bluevelve nin başına beladır.
güncel Önemli Başlıklar