1. 1.
  bunu iddia edenler bir gün erkek bir gün bayan oluyor galiba nerden biliyorlar, nasıl anlıyorlar ? sorunsalı.
  1 -4 ... godummuosurturum
 2. 2.
  isviçreli erkek bilim adamlarının yaptığı araştırmaymış.

  not:şimdi bilim adamı zaten erkek diye düşünenler olacaktır, belirtmek isterim bilim adamı yalnızca erkek değildir.
  ... bynvethek
 3. 3.
  bir de 7 kat masalı vardır. bayanlar 7 kat daha çok zevk alıyor diye adamlar bir de zevki ölçmüş.
  4 ... mjbaha
 4. 4.
  Bayanların cinsel ilişkiye ihtiyaçtan ziyade istek duymalarından ileri gelmektedir.
  -2 ... mey isik
 5. 5.
  kadın 10 nefsine sahip çıkarda erkek 1 nefsine sahip çıkamaz.
  kadın zor ikna olur kolay adapte olur.
  erkek ise cephede karı verseler önüne zikecem diye uğraşır.
  3 -2 ... psikodramadepresifhal
 6. 6.
  daha çok mu isterler bilmem ama bi kaç turla yetinmeyi bilmedikleri vakıadır. illa adamın iliğini kurutana kadar sürdürmek isterler, datmin olmuş halde gönül rahatlığıyla kıçını dönüp yatamaz er kişi...
  1 -2 ... vuzii
 7. 7.
  bildiğin masaldır. çünkü kadın yaratılış olarak, analık duygularıyla, duygusal, anaç ve koruyucu olarak donatılmıştır. tabii ki hormanların anormal düzeyde çalışması ya da psikolojik faktörlerden (karşı cinsten intikam alma, kendini kanıtlama vs.) ötürü cinselliğe abartılı derecede düşkün kadınlarda mevcuttur. cinsel ilişkiyi daha çok isteyen cinsiyet, üreme içgüdüleriyle yaratılmış erkektir doğal olarak.
  fakat yaklaşık 6 milyar nüfusu olan dünya gezegenini ve çeşitli sebeplerden cinselliğe farklı bakış açısı olan insanları düşünürsek paradoks haline gelebilecek bir masaldır bu. düşünmeyin derim.
  -1 ... mataban
 8. 8.
  ne masalmış arkadaş dinle dinle bitmedi efendim. osuruktan teranelere beste yapar olduk.
  -1 ... kirkincikapi
 9. 9.
  kadınlar erkekler kadar cinsel ilişkiye meraklı olsalardı her köşe başında düzüşen çiftler görürdük.

  kadının da elbette cinsel arzuları var hatta istisna boyutunda olsada seks hastası hatunlarda var ancak asla kadın erkek kadar sekse düşkün değildir.tanrı böyle yaratmış.

  ne kadar yontulmuş olursa olsun bir erkek, karşısındaki kadına baktığında onu cinsel bir meta olarak görmekten kendini alıkoyamaz.kadın ise erkeğe bu gözle bakmaz.

  dolayısı ile kim kadınlar cinsel ilişkiyi daha çok ister dediyse halt yemiş.yok öyle bişey.

  bundan 8-10 sene evvel ntv'de bir belgesel izlemiştim.kadın ve erkek ilişkileri üzerine.amerikada üniversitenin birinde belgesel ekibinden alelalede ne çok güzel ne çirkin bir kız bir üniversite öğrencisi erkeğe yaklaşıp önce tanışıyor sonra kendisini çok beğendiğini filan söyleyip akşam birlikte cinsel ilişkiye girip girmeyeceklerini soruyor.böyle tam 10 erkeğe soruyor ve 1 tane gerzek hariç hepsi anında evet diyorlar.o gerzekte yarın sınavım var akşam ders çalışmam lazım ertesi gün olmaz mı diyor.

  belgesel ekibi bu kez bir erkeği 10 tane kıza gönderiyor.yine alelade bir çocuk ne çirkin ne çok yakışıklı.soruyor üniversiteli kızlara tek tek.10 taneside reddediyor.içlerinde çok sert tepki verenler var,daha naif tepkilerle reddedenler var ve yanlış hatırlamıyorsam sadece 1 tanesi tipim değilsin mealinde bir ifadeyle reddediyor.

  sonuç olarak bu belgeselden anlaşılacağı üzere erkeklerin cinsel ilişkiye bakışı ile kadınlarınki bir değildir.
  ... ertan erdem
 10. 10.
  "Bir varmış bir yokmuş, krallığın birinde kadınlar erkekler birlikte mutlu mesut yaşarmış. Sevişirlermiş arada ama kadınlar daha istekliymiş. Kendi teklif edermiş. Bir gün yatakta adam kadına dönmüş demiş ki; -yav hakikaten burada bayanlar cinsel ilişkiyi daha çok istiyor- demiş. O esnada kadın höört diye kalkmış ve demiş ki; "bayan ne demek, bayan demeyeceksin, kadın diyeceksin demiş ve vermemiş. işte bu kadar siktiriboktan bir sebepten dolayı cinsel ilişkiye girmemiş ve herifi bunalıma sokmuş. Bu hikaye kulaktan kulağa dolaşmış. Kim daha cinselliğe yatkın, kim daha uzak artık tartışılmamış. Erkeği cinsellikten itecek sebepler yok denecek kadar azken, kadını uzaklaştıracak şeylerin sayısı milyonları aşmışmış, bu anlaşılınca ana fikir kafalarda belirmiş; daha yatkın olsa ne oluuur, olmasa ne olur, iş o raddeye gelince hep kadının isteği olur, sen fikir üretsen ne olur..."

  Bayanlar Cinsel ilişkiyi Daha Çok ister Masalı, M.Ö. 245, Girls Grimm
  ... warum nicht