1. 1.
  bazı yurdum insanının pek de uyduğunu düşünmediğim, bazı zıvanadan çıkmış bayanlara zıvanadan çıkmış erkeklerin de çiğneyebileceğini düşündüğüm kural

  (bkz: zivanadan cikmak)
  (bkz: kurallar cignenmek icindir)
  1 ... liberty
 2. 2.
  bunu diyenin ustune;
  ya ne kalkar? dedirtecek olay.
  ... hasnicktir
 3. 3.
  baydıysa kalkar denecek belirleme.*
  ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  direk tekmeyle girişilir.
  2 -1 ... karga
 5. 5.
  (bkz: sizi hanimefendi ve beyefendi ilan ediyorum)
  ... dramtatatam
 6. 6.
  duyulduğunda yurdum erkeğinde olusan dolaylı cağrısım hasebiyle "doğru el kalkmaz, sig kalkar..zuhahahahah" seklinde tepkilere sebebiyet veren cümle.

  abazan bünyeyi kötü espriye tahrik cümlesi.
  ... sosyoklon
 7. 7.
  çürütülebilecek ifadedir. gerektiğinde bayana da el kalkar. yolun karşısında duran bayan arkadaşın dikkatini çekmek için el kaldırılıp sallanılır. hatta ıslık bile çalınır icabında.
  1 ... arabaciarabayatasget
 8. 8.
  artık uygulamayacağım, en azından bizim sınıftakilere karşı, politikadır. geçenlerde kızla aramda çıkan tartışmada ağzıma sıçtı lan. ben kollarını tutmaya çalıştım, tek bir tane vurmadım. ama o kısacık boyuna bakmadan küçük yumruklarını bana savuruyordu.
  (bkz: skim kadar boyu var türlü türlü huyu var)

  neyse, bu sorun değil. ben kafama yediğim darbelerle olay yerinden uzaklaşsam da, bugün yine tartıştık ve bu sefer aynen şunları söyledi:

  + baak geçen gün yaşanan olayı anlatır yayarım yeaa.

  yemin ediyorum aşırı sinirlendim. orda mete gibi çantayı fırlatıp ağız burun girmek istedim, yapamadım. içten içe "şunu tahrik edeyim de gelsin bir, döveyim" dedim, itiraf edeyim. ben kız diye vurmuyorum, o beni rezil ediyor. bir daha yapsın ki öyle bir şey, çöp kovasına kafasını sokmazsam neyim...

  tamam sakinim.
  1 -1 ... mogosog