bugün

(bkz: ben iptal ben şok ben vefad)

ya ne sandın arkadaşım.

eğer kızsan veya bu yönde bir izlenim bırakırsan,

"ay ben süperim valla" diye entry de girsen anında artıya boğarlar,

ama erkeksen tanım bile girsen onu eksilerler.

işte böyle abazanlarla dolu burası.

gerçi burada kızların bir suçu yok,

onların olanca eblehliklerine rağmen totolarını tavan yaptıran abazanların suçu bu.

arz talep meselesi sonuçta.
hiç alakası yok , cinsel içerikli entry girenler artı oy alıyorlar .
lütfen gözlemleri düzgün yapalım.
hatun yazar var mı lan sözlükte?
ben hiç görmedim de...
şaka şaka bir iki gördüm de nickleri hatunumsu değil onlarda kendi çaplarında eğleniyorlar.

cinsel içerikli enrty gir artıyı aldın.
anın görüntüsünde iki bacak yolla artıyı kaptın.
bu işler böyle aga.
ömür geçer gönül geçmez hesabı.
Abazan suçu lan ülkece yokluk yaşıyoruz yeminle.
beğendiğim tüm entryleri "açık oy" ile artıladığım için sıkıntı yaratmayan mevzudur. nickinde yazmıyor la bayan diye beğenince oy verirsin işte nedir bu kadın yazarlar artılanıyor veya açık oylayan yürüyordur asılıyordur mevzuları dönüp duruyor dört bir yanda..
https://m.uludagsozluk.com/istatistik/317/

Buna rağmen istetistiklerin taşak kokması.

Atmayın. Konuşan, yazan, fikir sunan, hele hele cinsellik yazan kadınlardan haz etmeyip seri eksileyen sizsiniz.

Oy alamamanızın tek sebebi yazar olmamanızdır.
hayatın acı gerçeklerinin abazanlarda vücut bulmuş şekli.

ülkede matematik turnuvası yapılıyor ve erkekler dereceye giriyor, satranç turnuvası yapılıyor ilk 100 erkeklerden oluşuyor, bilim insanlarının en önde gidenleri hep erkeklerden çıkıyor, iki üç üniversite bitirenlerin büyük çoğunluğu erkeklerden oluşuyor, profesörlerin çok büyük kısmı erkeklerden oluşuyor. bu da normal bir durum çünkü erkek beyni fizyolojik olarak da bayan beynine nazaran birazcık daha şey yani. ama sonuç olarak entellektüellikte, bilimsellikte, kalitede biraz daha aşağıda yer alan bayanlar bir entry yazdıklarında, abazan kültürüyle beslenen erkekler tarafından şimşek hızıyla artılanıyorlar. ne yaptı şimdi artılanacak diye düşünüp sorarsanız, e sen de güzel yazıyorsun aslında, zeka kokuyor yazıların, takdir ediyorum ama o bayanın tarzı böyle bir değişik, bir kadın elinin değmişliğinin estetiği kokuyor. yav he he deyip geçin ona mı kafa yoracaksınız. abazan işte.
var böyle bişey tabii ki. o yüzden iyi artı puana sahip erkek yazarlar, bu sözlüğün değerli adamlarıdır.

çünkü, aptalca saçmasapan bişey yazarsan, gözünün yaşına bakmazlar.

kadınları görüyosun işte, geneli ortadan, suya sabuna dokunmayan konularda, görüş beyan etme özelliği taşımayan entryler giriyolar. istisnalar var, onları ayrı tutuyorum, ancak yüzde 92-93 böyle bu.

ama çok yüksek genel olarak mutlaka haklarında yazılar şunlar bunlar...

soru- içerik olarak, dünyayı değiştirebilecek bir entry mi yazmış şahıs?

yanıt- hayır ilgisi yok , o zaman soru- peki bu durumda bu ilgi, alaka,nereden kaynaklanıyor?

yanıt - o şahsın kadın olmasından. başka ikinci bi açıklama yok
güncel Önemli Başlıklar