bugün

(bkz: barkın a o konuda ben de çok kırgınım)
(bkz: üzüleceğin bir hareket yapma burcu)

bir bunlar, bir de şu sıralar sürekli "x kızın namusu" gibisinden başlıklar açan hıyarlar. al birini vur ötekine. bazı yazdıklarımdan bayan olduğumu zannedip bana yazacak kadar azmışlar var lan bu sözlükte, bunlar ne ki.
bayan değil hanımefendi yazarların avukatlığını yapan yazarlardır.

ya da kadın.

anaaa şu an ben de o yazarlardan oldum he.
Sözlüğümüzde zaten git gide azalan bayan popülasyonunu soyu tükenmekte olan hayvanlar gibi koruma altına alan yazarlardır.

Bir yıl sonra erkek erkeğe taşak kokuları içinde birbirimizi parmakladığımızda çok arayacaksınız bayan yazarlarımızı.
ezilen bayan yazarların hakkını koruyan asil yazarlardır.
(bkz: bayan kuaförü olan erkek)
(bkz: ısrarla bayan yazan yazar)

(#11148977)
(bkz: onlar bizim bacımız pis terbiyesizler sizi)
(bkz: gel canım sen bakma onlara)
(bkz: erkek arkadaşın var mı bakiyim senin)
(bkz: bayan değil kadın)
kendi adıma yanımda göremediğim yazarlardır. ama bu, benim avukata ihtiyacımın olmadığının anlaşılması sonucu gerçekleşmiş bence. eğer iyi bir şeyse yaptıkları devam etsinler birilerini müdaafaya. ben karışmam şahsen, saygı duyarım.
kendi kendilerini ve kadın haklarını savunma yetilerine sahip hatun yazarları, koruma içgüdüsüyle sahiplenen erkek yazar hedesi. daha nasıl tanım yapılır bilemedim, bizim savunulmaya ihtiyacımız mı vardı???
sözlükteki yazar arkadaşı ise ve ona göre haklı ise, savunması gayet normal olan durumdur.
ulan bana nesil muhabbeti yaptırtacaksınız, benim gibi bi insana. nerde sikimsonik başlık görsem altından yedinci nesil çıkıyo.. neyse.

evet bayan yazarların avukatlığını yapan yazarlar genelde abaza sivilceli ergenlerdir. kimse bu mallara vermediği için, bunlar da ''lan bari feminizm ayağna götüreyim hatunları, az biraz savunayım şunları, belki verirler aq'' demişlerdir.

o sığ beyinlerinizi fazla zorlamayın lan, valla bak yakarsınız o beyni. ulan olm harbiden, kadınları savunarak am-göt-meme beklentisi içersine giren, hele hele bu gibi sanal bir ortamda bu gaflete düşen gerizekalılar varsa aramızda lütfen bi siktirip çay koysun bu vatandaşlar, geliyorum ben.

-ayhh bu entryinizde kadınları çok güzel savunmuşsunuz, size veresim geldi.
+vereceksin tabi bebeğim, ne için savunacaz başka, malmıyız lan?
her seferinde abazanlık ön planda tutuluyorsa bayanlara yükleniliyorsa normaldir. Ama hatuna yaranayım, dur şuna bi erkeklik yapayım, vay efendim erkeklik bu mudur diyen bir yazarsa, koy götüne rahvan gitsindir.
(bkz: pay çıkarma arayışı içinde olanlar)
sözlükten kız kaldırmış yazarlar olması kuvvetle muhtemel yazarlardır. ama daha da önemlisi bayan yazarlardır yahu.
kendisi muhtemel o kızın sevgilisi olabilecek kişi gören, sevgili aday adaylarından biri... en sevdiği arkadaşını savunan masum köylü(ona kalmış sanki millet kendini savunamıyor)... abazalık master'ı yapmış yazar. muhtemel olasılıklar arttırılabilir saygı değer yazarlarımız.