bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bayan yazarların nicklerinin konu alındığı başlıktır.*
  ne hikmetse erkeklere oranla 5 kat daha fazla yazılmıştır. Sözlüğün %50 lik bir abaza miktarı olduğu göze çarpmaktadır. Herkesin üstüne alınması benim sikimde olmaz. bu sadece bir tespittir ve tabiki vereceğiniz tepkiler bir gram bile sikimde olmaz. ben görür söyler, yazarım.
  9 -1 ... klima muhendisi
 2. 2.
  kızsız kalmış angutun sözlük yazarına yavşaması.

  (bkz: dokunmayın şabanıma)
  6 ... kopstar
 3. 3.
  bazi yavsak yazarlarin istilasina ugrayan veri girdileridir.
  3 -1 ... revolter00
 4. 4.
  öncelikle bu başlığı bayan yazarların etek altı diye okuduğum için bütün bayan yazarlardan özür dilerim. sonralıkla belirtmek isterim ki erkek yazarlardan pek farkı olmayan nickaltlarıdır. çünkü bilen bilir uludağ sözlüğün bütün bayan yazarları çok taşaklıdır*...
  3 ... prophetofhell
 5. 5.
  altına girilen yazar kişilğin seceresinide cıkarmayı ihmal etmeyen yazarlardir.
  3 ... dejavuu
 6. 6.
  daha cok bayan arkadaslarinin doldurdugu nick altlaridir... kizlar birbirlerine yazarlar, oteki yazmazsa ona yazan bozuk atar, "ben senin nickine yazmistiem ama", der...bu durumda ortam bozumasin diye kankisler concisler, asiklar gbi atisirlar... dugunlerde kizkiza dans etmek gibi bir durum ortaya cikar sozlukte boylece...
  2 ... watashiwacandy
 7. 7.
  başlık : masa
  entry : dört ayaklı mobilya
  yazar : buse18f

  nick altı;
  -süper bir yazar,
  -gerek entryleri gerek kişiliği mükemmel,
  -masa tanımıyla yaran yazar,
  -sözlüğe bolca gerek yazarı,
  -canciş, kunkiş, hanimiş yazarı,

  (bkz: bu ne lan)
  7 ... cerquanne
 8. 8.
  abazalıkta sınır tanımayan toplumun sanal alemdeki görünümüdür.
  2 ... ugur42
 9. 9.
  (bkz: bayan yazarların etek altı)

  (bkz: bu ne lan)
  2 -1 ... cumle muhendisi
 10. 10.
  bir iki gündür gözüme çarpan hede. mesela sol framede gözüme çarpan nick altına entry girilmiş yazarlara bakıyorum. bayan olabileceğini tahmin ettiğim yazarların hakkında entryler gerçekten de biraz abartılı. standart yazılar yazan bir sözlük yazarı bayan olduğu için yüceltilmiş. (burada bayan olduğu çıkarımının kaynağını götüm olarak gösteriyorum)

  şimdi gerçekten iyi yazan (gerek seviyeli, gerek gerçekten komik, gerek de okuyanlara bir şeyler verme amacı güderek yazan) birçok kişi varken anlamsız başlıklar açan, dahi içerisini saçma sapan entrylerle dolduran yazarlara methiyeler düzülmesini anlayamıyorum.

  bunun sebebi ne olabilir? sorularla anlamaya çalışalım...(trollük yapmaya çalışmadan)

  1) abazanlık diye bahsedilen durum, genelde sözlükte(sanal ortamda) mi yoğun bir biçimde vücut bulmaktadır, yoksa bu durum hayatın her noktasında karşımıza çıkan bir davranış biçimi midir? yani bu iş bizlerin genlerinde midir?

  2) kişilere cinsiyetinden ötürü özel davranma gibi bir durum sadece sexist dürtülerden mi kaynaklanmaktadır? değilse ne olabilir?

  3) sözlükten bu yolla biriyle tanışabilen kişilerin var olabileceği ihtimali nedir? (tanışan gençlere selam ederim özel mesaj lütfen.)*
  not :eğer bu sorulardan en az ikisine (bunlar 1 ve 2. sorular) tatmin edici cevaplar bulabilirsem bundan sonraki hayatımı aydınlanmış bir birey olarak geçireceğimi düşünmekteyim. üçüncü soru içerik olarak özü kapsamamakla birlikte yine de lüzumludur.

  not2: gerçekten güzel işler* çıkaran hanımları ve güzel işler çıkaran hanımların nick altlarına yazan beyleri tenzih ederim.
  9 -1 ... antonchigurh