1. ?.
  kendisi muhtemel o kızın sevgilisi olabilecek kişi gören, sevgili aday adaylarından biri... en sevdiği arkadaşını savunan masum köylü(ona kalmış sanki millet kendini savunamıyor)... abazalık master'ı yapmış yazar. muhtemel olasılıklar arttırılabilir saygı değer yazarlarımız.
  3 -7 ... adali baytar
 2. ?.
  sözlükten kız kaldırmış yazarlar olması kuvvetle muhtemel yazarlardır. ama daha da önemlisi bayan yazarlardır yahu.
  1 -1 ... visne cekirdegi
 3. ?.
  (bkz: pay çıkarma arayışı içinde olanlar)
  3 -1 ... serohh
 4. 1.
  her seferinde abazanlık ön planda tutuluyorsa bayanlara yükleniliyorsa normaldir. Ama hatuna yaranayım, dur şuna bi erkeklik yapayım, vay efendim erkeklik bu mudur diyen bir yazarsa, koy götüne rahvan gitsindir.
  3 ... emkajmer
 5. 2.
  ulan bana nesil muhabbeti yaptırtacaksınız, benim gibi bi insana. nerde sikimsonik başlık görsem altından yedinci nesil çıkıyo.. neyse.

  evet bayan yazarların avukatlığını yapan yazarlar genelde abaza sivilceli ergenlerdir. kimse bu mallara vermediği için, bunlar da ''lan bari feminizm ayağna götüreyim hatunları, az biraz savunayım şunları, belki verirler aq'' demişlerdir.

  o sığ beyinlerinizi fazla zorlamayın lan, valla bak yakarsınız o beyni. ulan olm harbiden, kadınları savunarak am-göt-meme beklentisi içersine giren, hele hele bu gibi sanal bir ortamda bu gaflete düşen gerizekalılar varsa aramızda lütfen bi siktirip çay koysun bu vatandaşlar, geliyorum ben.

  -ayhh bu entryinizde kadınları çok güzel savunmuşsunuz, size veresim geldi.
  +vereceksin tabi bebeğim, ne için savunacaz başka, malmıyız lan?
  5 -2 ... progresif
 6. 3.
  sözlükteki yazar arkadaşı ise ve ona göre haklı ise, savunması gayet normal olan durumdur.
  ... dedi ve gitti
 7. 4.
  kendi kendilerini ve kadın haklarını savunma yetilerine sahip hatun yazarları, koruma içgüdüsüyle sahiplenen erkek yazar hedesi. daha nasıl tanım yapılır bilemedim, bizim savunulmaya ihtiyacımız mı vardı???
  3 ... isigim sana asigim
 8. 5.
  kendi adıma yanımda göremediğim yazarlardır. ama bu, benim avukata ihtiyacımın olmadığının anlaşılması sonucu gerçekleşmiş bence. eğer iyi bir şeyse yaptıkları devam etsinler birilerini müdaafaya. ben karışmam şahsen, saygı duyarım.
  2 ... alev alev
 9. 6.
  bu olay sözlükten kız kaldırmak şeysine girer. ben terbiyeli yazar sözlükteki tüm yazarları bacım
  olarak gördüğümden dolayı ters, olmaz. wan minüt.
  (bkz: ebenin amı ali sami)
  -1 ... plantae
 10. 7.
  (bkz: bayan değil kadın)
  5 ... jeru