bugün

(bkz: lastik)
çıkan kaşlardır. acıtır lan.
dakikada sekiz mesaj.
* * * * * *
Basligi gorunce ben; Cekmedigim dertler cile kalmadi... Hahaha
inci sözlükvari başlıklardır. bazen sözlükte kız olduğunu unutuyor insan. bir sürü kız var burda oo yes.
resmen sözlükte üstümüze çullanılmasıdır.
nerede pis abaza var buraya toplanmış resmen ya, dışarıdaki tacizlerden kurtulup fikirlerimiz üzerinden tartışmak için geliyoruz burada da aynı muamele. yok yani hiç yüzümüzü bile görmeden neye göre yavşıyorsunuz anlamıyorum, pis zevksiz abazalar sizi :S
Bunu dediğim ıçin kendimden utanıyorum ama yalan mı?

(bkz: 52)
sebepsizce harun abi olmak. . . ha birde kezban olmak. moda olmuş arkadaş kadın yazar görünce ya kezban ya harun abi demek. böyle olunca havamız artıyor sanıyor zavallı erkek yazarlar.
(bkz: ne çektin be bayan)
Hepimiz kezbanız .
sözlük kezbanlarının çektikleridir. diğerleri bunu dert yapmaz çünkü. en fazla üç beş abazan mesaj hele bir otur soluklan yeğenim.
sözlük erkekleri olarak onları mesajlarla taciz etmemizdir. zaten hepsi çok güzel ve çok zekidir. her konuda bilgi sahibi ve oldukça kültürlü bayanlardır. biz kendi halimizde abazalanmaya devam edelim. hadi şimdi eksileyebilirsiniz.
tespıh, ya sabır , koca dırdırı veya sevgılı dırdırı.
sorun yok.
çekemedikleri demek daha doğru olur *
(bkz: şut)
(bkz: mesaj)
(bkz: kollarında çıkan kıllar)
ve en son en önemsizi olarak;

(bkz: sözlük erkeklerinin aşağılama mesajları) *
süper şeyler.

yalnız yıllardır ''bağyan değil ya kadın diceksin!!!'' demekten bıkmazlar ama bayan başlığının altına da üşüşürler. neyse, karı diyelim konu kapansın.
rastık.

eee? kaç hatun düşürebildiniz sünnetsiz ergenler?
elektrikli süpürge ile halıdaki toz vb. şeyler.
(bkz: sabır)
(bkz: tespih)
(bkz: sakso)
(bkz: zikir)
(bkz: 52)
(bkz: kulak)
(bkz: sütyen lastiği)
(bkz: acı)
(bkz: don lastiği)

yeterlidir muhtemelen.
güncel Önemli Başlıklar