bugün

(bkz: bilgi paylaşımı zaruri)
(bkz: herkes elindeki isimleri teşhir etsin)
(bkz: demek onlar bayan)
(bkz: saçı başı yolunasıcalar)
tespit sıçtım oldu mu bu nebiçim morcivert kadar başarılı bir önerme.
(bkz: işte o bağyanlar)
(bkz: kadın yerine bayan demek)
cinsiyetini ifşa etmek sorun değildir. saklamak da bir tercihtir. bunlara anormallik ve normallik olarak bakılamaz. ama sözlükte üstüne basa basa cinsel entryler giren bir kadının amacı da bellidir. onlara abanıp dalga geçmenin zevki ayrıdır.
bayan olduğunu özellikle belirtiyorsa özel mesaj almak isteyen yazardır. bir diğer model ise kız nicki alan yazar vardır. onu düşünmek bile istemiyorum.
kişisel tercihe saygı duymayan bayan yazardır.
bu önermenin doğruluğu tartışıla dursun. uyuz olunan durumun şu noktalardan kaynaklandığına inanmaktayım;
-yazılarının değil de cinsiyeti nin ön plana çıkarılma çabası. bunu öyle vıcık vıcık yapanlar var ki... sözlük mü yoksa sohbet odası mı şeklinde kararsızlığa sürüklüyorsa insanı pek tabiki uyuz olurum da olurlar da! her entrysinde "burda bir bayan var" ana düşüncesini cuk diye oturtanlara sözüm. sırf bayan oldugu için birisine uyuz kapılması normal bir insanın hissiyatı olamaz. ama anlattığım noktadan kaynaklı bir iticilik yaratılıyor, bazı bayan yada bayan görünümlü yazarlar tarafından. bu duruma uyuz olmak için bayan olmak da gerekmez. cinsiyet ayrımsız her bünyede yaratabilir uyuz etkiler.
buna gıcık olduğunu bu başlık altından itiraf eden uyuz bayan da, ifşa eden bayanla aynı konumda olacaktır. yani bayan olduğunu ifşa eden kişi olacaktır. yani, normal şartlarda ifşa sevmeyen bayanlar gerçekten var olsaydı bu başlığın altı bomboş kalmalıydı.
(bkz: bu başlık sıçar).
(bkz: bağyan ne lan)
bayan olduğunu ifşa etme biçimine göre değişir bu durum. bu nedenle hiçbir bayan yazar gerek üslubu gerekse nickinden ötürü yargılanamaz. kendini ifşa edenler aslında gizlidir. asla ortaya çıkmazlar. olduklarından farklı görünmeye çalışırlar ve emin olun siz bile anlayamazsınız onların fitne fesat niyetlerini.
sadece bağyanların yapmadığı davranış şeklidir. bu nedenle önerme yanlıştır. hatta bağyanlar ört pas etmek isteselerde başlıkta görüldüğü üzere biri muhakkak çıkar. gerçi, kişi kendinden bilir işi olayına dönmüş ya neyse... (bkz: #7812729)
eder etmez kimenedir. uyuz olduysa bir doktora görünmesi tavsiye edilir bu yazara. sözlükte usturuplu bir şekilde takılıyorsa ne aladır. bu sebeptendir ki yazarın uyuz olmasını gerektirecek bir durum yoktur.
"kadınlar hamamına çevirdiniz sözlüğü" sitemime yol açan durum düşünce ve davranış biçimi.

asıl (bkz: erkeğin o pusundan kork)
kadın olduğunu saklamaya gerek duymayanlara uyuz olan "erkek" yazarların bok atma önermesidir.
Sözlükte bayan yazar olamasına şaşırmamın üzerine bir de sol kroşe etkisi yapan bayan olduğunu ifşa edene uyuz oldukları gerçeğiyle iyice şoka girdiğim durumdur. Olması muhtemel durumdur. Zihnimde yeni ufuklar açan başlıktır. Şimdi daha iyi anlıyorum nedir bu tavırlar. Ben de diyorum niye bayan yazarlarla tanışamadım diye. Bu başlık bu konuda atılmış en güzel oltadır. Kimlerin bayan olduğu da edirneden görülmüştür yazılanlardan. Cinsiyetini saklamak saçmadır; lakin bayan nicki altı doldurmak adlı şehir efsanesi yüzünden bence de istemeyen bayanlar kendini ifşa etmesin. Sonra abazan görünmemek için çoğu kişi yazmıyor bayan entrysinin altına.
(bkz: Tamam kızları bulduk sonunda)
(bkz: Çok da tın bayandan bayana bir hayır yok zaten)
(bkz: sazan mevsimi başlıkları)
(bkz: kendini ifşa eden bayan yazarın erkek çıkması)
neden sözlükte kadınların cinsiyetini saklaması gerektiğini anlamış değilim. cinsiyetini belli edene gıcık olanı da anlamış değilim. zaten girilen entrilerde ister istemez cinsiyetler belli bacılarım çok kasmanıza gerek yok sanırım.
Kendi popisine karşı rakip gördüğündendir. Kadın demek rekabet demek. Hangi kategoride sidik yarışına girdiyse artık diğer kadınlarla? Sorunlu bir tiptir ayrıcana.