bugün

(bkz: şimdi reklamlar)
(bkz: tecavüzcü coşkun)
potion denen bir haptır yanlış hatırlamıyorsam.
halil pazarlama
BiLDiĞiN TECAVÜZ EYLEMi. VERMEYIN BOYLE SEYLER YA KIZLAR ERKEKLERE YAPARSA?
azdırıp çükmeye çalıştığı kadına karşı bayan diyerek nezaketinden taviz vermeyen insanların kullandığı damla olsa gerek.
bi boka yaramıyo hapı da damlası da boşu boşuna kullanmayın amına koyim bünyeye zarar.
hiç bi' halta yaramayan damla. (ben değil bir arkadaşım anlattı)
Dükkan sahibinden istemeye gittiğinizde neden utanıp 'Abim istedi bir iş için lazımmış.' dersiniz ki. Sonra cebinizden çıkınca 'Kuzenim koymuştur.' dersiniz.
bayan yazdırıcı damla olsa daha iyi olurdu. bazı kadın yazarlar daha iyi yazardı.
başlığa açıklama olarak girilen entryi meraktan girdiğim doğrudur.
cinselliğe dair bi boktan çakmayan salak kadınlarda zorla cinsel istek uyandırmak için üretilmiş kimyasal-bitkisel madde. Neden hap değil. Çünkü kadınlara siksen içiremezsin hapı. gizli bi şekilde bunu yaptın yaptın. Yapamadın yine 31e devam.
Işte bunlar hep seks.
ömer hoca denen üç kağıtçı şarlatanın son numarası.
http://www.sagliktrendi.com.tr/bayan-azdirici-damla adresi önerilmiş 13. entryi giren arkadaş tarafından. Baktığım kadarıyla bu sitede yer alan fiyatlar biraz daha uygun. Eğer kullananlar gerçekten verim aldı ise hayrına bir mesaj atabilirse sevinirim.
Tuzak kurmak icindir. Masum bi kizi da alet edebilirsiniz oyununuza. Yapabiliyorsan kendin yap. Ha sevgilin varsa, hergun sevisip o gun sevismem diyorsa yap, bize ne.
saçmalıktır.

sen azdıramıyorsan sana damla değil vibratör lazım.
azdırıcı damla gibi hayvani bir isimin başındaki bayan kibarlığı alkışlanasıdır.
her zaman işe yarayan damladır.

biraz önce bi iguana üzerinde denedim işe yaradı yeminle, yokmu beni ziken diye ortalarda dolanıyor. birazdan kuyruğunu kaldırıp becericem amk hayvanatını.

not: tilki üzerinde etkili olmadı.
Bi kız arkım vardı. Bigün dedim bende azdırıcı var. Damlatayım mı dedim. Dedi olur dedi. Neyse birasına damlattım, bayağı da damlattım. Sonra sarhoş oldu. Akşam böyle yeşil yeşil kustu. Ölüyodu kız lan. Demem o ki azdırıcıymış, kaldırıcıymış yok domaltıcıymış sakın ola inanmayın. Tabi lan ne inancam diyenleriniz olduğu gibi sazanlık yapıp atlayanlar bol olacaktır. inanmayın abi. Zehirlenip ölürsünüz valla.
bi an dedim reklamini yapiyorlar.
karadeniz radyolar ankara böyle anadolu radyolarında sıkca reklamı yapılan ürün.
etkisi olmazsa iade hakkı mı var ya da kim kendini ifşa edip nereye şikayet edecek? atlamayın böyle şeylere.

ki öyle bişey olsa da biz de bu şansla kız azar, gider başkasına verir.
cidden işe yarayıp yaramadığı merak edilendir.
kibarlığa bak hsdgbahbah 'bayan'
azdırırken hayvanlaşıyor ama kibarlığı elden bırakmıyor, amk en güldüğüm olay bu.

'karı azdırıcı damla' desen alıcam olm, valla alıcam lan, samimiyetsiz pazarlama yöntemini sikeyim senin.
oldukça kaba ve yanlış bir biçimde tanımlanmış sıvıdır.
doğrusu hanımefendi tahrik eyleyici katredir.