bugün

görsel
görsel
Kimden arak?
Başrol hakikaten dizinin adıyla menkul. Tebrik ederiz. Dizi oyuncu uyumu şahane. Onun dışında çöp diziler izlemeyin. Böyle sözde libidoşları hiç izlemeyin.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Umarım millet bunu izleyecek kadar geri zekalı değildir. Fox yine şaşırtmadı. Hep aşk meşk. Şöyle adam gibi kaliteli bir dizi yok.
bunlar birkaç yıl önce partner değiller miydi yine? bu tür bi yaz dizisiydi hatta. tutmamıştı hani lol.
görsel
Hadi yine iyisiniz saçma salak bir yaz aşk dizisi daha geliyor.
Oğlan Zengin bir ailenin çocuğudur, kız ise sıradan bir mahalle kızı. Bir şekilde bu kız onların şirketinde iş bulup çalışmaya başlar ve olaylar gelişir.

Dizi hakkında hiçbir fikrim yok, konusunu da araştırmadım. Ama eminim senaryo bu olacak. Yaz dizisi + yan caman denklemi hiçbir zaman şaşmaz.
Can Yaman yine gelmiş buralara.
daha saçma bir fragman olamazdı evet. sette çalışanlara yazık ama umarım hemen kaldırırlar. can yaman iğrenç gözüküyor. izlemeyeceğim.
müzik çalıntı.

https://www.youtube.com/watch?v=Jp6j5HJ-Cok

introyu dinleyin yeter.

artık orjinal birşeyler üretemediğimiz gibi de çalmaya başlamışız iyi yanı ise çalacağımız yeri iyi biliyoruz baksana adamlar ritchie valensden çalmışlar adamın kemikleri sızlıyor şuan.
O nasıl bir göt kasıdır o nasıl bir yakışıklılıktır.
Fox kanalını silmeme az kaldi.yeter ya ask dizisinden bıktık.
Çok mutluyum başa sardılar.
az önce kanalları zap yaparken gözüme sadece 15 saniyelik bir kesit takıldı. kız ve erkek yataktalardı ve erkek önce uyandı. şöyle bi baktı sonra su içti bi daha baktı yataktaki kız kıçını döndü ve uyamaya devam etti. erkek banyoya gitti. kız kalktı sonra "aa dedi bunu ben nasıl yaptım?"

bu ülkede bence net olarak televizyon izleyen insanların zekasıyla dalga geçiliyor. televizyonu spor müsabakaları dışında kullanmayan ben bile bu absürt sahneye maruz kalıyorsam, bide bunun tamamını izleyenler nasıl bir bilinç ile bunu kendilerine yapıyorlar bilemiyorum.
Şurada başlığını görmesem aylarca haberim bile olmaz böyle bir dizinin varlığından.
Foxun yeni dizisi.
Siz hala yerli dizi mi izliyorsunuz?

Yazik...
sevimli olmaya calisan antipatik bir kadin tanrim gozleri de sasi hicbir ozelligi olmayan siradan bir kadin.

hareketleri falan tam bogmalik.

siz cok bahsedince bakayim dedim.

ozge gurel kim aq.
Can yaman dizisidir. Dizi kalitemizi özetlemektedir.
ispanyada hayvan gibi izleniyor valla.
ispanyada hayvan gibi izleniyor valla.
kardeşim o can yaman ın götündeki baksırı da çıkarın da adam rahat oynasın.