1. 1.
  tanım: bayıldığında gördüğün hayal, hissettiğin mutluluk ve uyandığında ki eskisinden daha zinde bir haldir.

  rengini tam anımsayamıyorum. ya yeşildi yada mavi. ancak diğer herşey o kadar gerçekti ki. eski tip minibüslerden di. hani şu köftecilerin kullandığı şirin wolsvagenlerden. herkes oradaydı. gülüşmeler, konuşmalar... o, tam yanımda oturmuş elimi tutuyordu sıkıca, sanki korkuyordu ayılmamdan ve bırakıp gitmemden. ben ondan gözümü alamıyordum. öyle tatlıydı ki gülüşü ve sıcacık bakışları öyle işlemişti ki ruhuma. tekerlekler asfalta değmiyordu. dalgaların üzerinde süzülüyorduk sanki. bir rampa, bir yokuş ilerliyorduk uçarcasına. gerçek değil farkındayım. ne olur gerçek olsun diyorum bir yandan. telaşa düşüyorum. burnuma dayanmış keskin kokuyu duymak istemiyorum. birden etraf kararıyor. bir kalabalık, yabancı yüzler, bilmediğim kelimeler uçuşuyor zihnimde. sonra açıyorum gözlerimi, ayaklarımı tutuyor birisi havaya kaldırmış, birisi uyan diyor. nasıl uyanayım ki bu tatlı düşten ve neden açayım gözlerimi onsuz aydınlığa tekrar. çaresiz ayılıyorum. yüzümde bir tebessüm fakat acıyor yine her yanım. düştüğümden mi? uyandığımdan mı? bilemiyorum tam olarak. ayılıyorum işte...
  2 -1 ... sikvaruli
 2. 2.
  (bkz: başa güneş geçince verilen tepkiler) *
  3 -1 ... alayina sokayim
 3. 3.
  sık aralıklarla gözleri kararıp bir külçe gibi yıkılmaktan sonrasında nedeni öğrenmek için doktora gidilip kan kanseri olduğunu öğrenip haz almaktır, bundan haz alan kimse duygularını bağışlamış kimsedir.

  (bkz: hastalıktan keyif alan insan)
  3 ... lightsaber
 4. 4.
  O siren sesleri ardindan gelen beyaz isik kafanin dusmesi film seritleri felan bunlar hep aksiyon iste. Cok eglenceli. Kisa sureli kafa.
  ... nikimyokki
 5. 5.
  hele o baygınken kuzeydoğuya doğru domaltılma ihtimalinin verdiği o müthiş gerilim yok mu ? işte o beni bitiriyo. hazır gelmişken içindeki o kirlenmişlik hissi. o nemelazımcılık. o tayip erdoğancılık. ah ulan ah'tır.
  1 -1 ... trollkrali
 6. 6.
  Bayılma öncesi yaşanan hafiften dünya ayaklarının altından kayıyor hissi, mide bulantısı eşliğinde size çok yavaş gelen ama aslında Ani bir şekilde gerçekleşen ağız burun patlaması. Ayıldıktan sonra en az yarım saat kendine gelememe, el kol uyuşukluğu, yara izlerinin geçme süresi adeta içinizde havai fişekler patlamasına yol açar. Hayat güzel, kuşlar çiçekler falan *
  -1 ... pembeojelihatun
 7. 7.
  Henüz doğal yollarla yaşamadığım mutluluk. Ama bir baş dönmesi, boşlukta hissi bile havalara uçuruyor ise zevkli olmalı. Sadece narkozla hissedebildim henüz o duyguyu, damardan.
  ... ecevit mavisi
 8. 8.
  Merak ettiğim mutluluktur.
  Allah kafa yarmayan bir yerde kazasiz belasiz yasatsin.
  ... sondordun
 9. 9.
  (bkz: orgazmın verdiği inanılmaz mutluluk)
  ... ridemsn
 10. 10.
  Ya öncesidir ya da sonrası. Diğer türlü hatırlanmıyor ki? Yani hiç bayılmadım ama öyle olması gerekmiyor mu la?
  ... icini oldugu gibi doken adam