bugün

yeni moda olan '' hastalığı sebebiyle gelemedi'' ve '' eşi istanbul'a gelmeye sıcak bakmıyor'' haberleridir. Bana senelik 2.5 milyon euro verecekler bırak topu gider afrikada çıplak ayakla timsah kovalarım lan. gelmem diyen karıyı da boşarım.
menajer'i olan amcası jose antonio donlar fora'nın kulüp yönetimi ile anlaşamaması nedeni ile yapılan haber.:)
amcası "jose antonio donlar fora" beyefendinin verdiği yanlış tüyo üzerine kurgulanmış eylem.
futbolu o basın üzerinden takip eden kitleye yönelik, doğru tasarlanmış haber politikasıdır. çoğu 4 cümleyi aynı anda okuyup anlamlandırmaktan aciz tipler olduğundan fazlası gaz yapar zaten...
jose gutierez de franco'nun ailesi ile ilgili sorunlar yüzünden gerçekleşmemiş transferdir. *
"sezonun bitimiyle, jose gutierez de franconun (ismi götümden uydurdum olm. kimse tribe girip "ulan yavşak benim emmimin oğlunun ismini kullanmışsın seni sikerim değiştir hemen demesin) ülkesi arjantine dönerken beraberinde 38 bavul götürmesi kafaları karıştırdı. futbolcunun yakın çevresinden alınan bilgiye göre franconun türkiyeye dönmeme ihtimali olabilir."

ulan pezevenkler bavul sayısından hangi kafanın düz mantığıyla transfer haberi yapıyorsunuz. adam 10 aydır türkiyede memleketine giderken de eşine dostuna çaput almasın mı? koca futbolcu lan. para desen para amk! bizim kıytırık almancı akrabalar bile hediye bavuluyla gelmezlerse 20 gün surat yapıyorum.

demek istediğim bizim kültürümüz ortadayken, bu adamların hediyelerle gitmesine neden bu kadar anlam yüklüyoruz. sosyal mesaj verdirmeyin dedim dedim sallamadınız bakın noldu şimdi? heee?