bugün

(bkz: Bonzai çektikten sonra ben)

işinize gelince dış mihrak rererö .bunu sen anadolu çomarlarına anlat evlat.
batıda türkiyenin güçlenmesini istemeyenler erdoğana saldırmıyor daha onu gizli gizli destekliyor... batıda sadece tarafsız merhametli vicdanlı aydınlık yayın kuruluşları, örgütler, şahıslar erdoğan'ı eleştiriyor...
Ulan güçleniyoruz diyorsun ev fiyatları %119 artmış, kira fiyatları %319 artmış almış başını gidiyor. Her sene elektrik, su, doğalgaza zam yapılıyor. Yiyeceklere ve hammaddelerine zam yapılıyor. Ee asgari ücret ile çalışan ve evi o parayla geçindiren biri nasıl ay sonunu düşünsün. Bu ülke kendine mi büyüyor yoksa zengine mi büyüyor. Fakire, yoksula laf atan şeref yoksunları; laf ettiğiniz kişiler birşey rica ederken 50 defa eğilip, bükülüyorlar. Sizde var mı böyle utanma duygusu. Şimdi dersiniz bi fakirin isyanı diye emin ol çoğunuzdan durumum kat kat iyi istesem her haltı yerim günümü gün ederim. Ama bende vicdan denen benliği kaybetmedim, nerden geldiğimi unutmadım buralara. Unutma ki zenginliğiyle övünen kişiler senin babanda bir zamanlar şuan rahatlıkla elde ettiğin şeylere muhtaç bir durumdaydı. Bir toprağı devlet yapan içindeki millettir. Millet olmazsa devlet diye bir kavramda olmaz. Yazık bu insanları bi makarnaya muhtaç edenlere.
güncel Önemli Başlıklar