bugün

Gün geçmiyor ki batılı bir gazete Erdoğan'ın indirilmesi , devrilmesi veya darbelenmesi gerekliliğini sayfalarına taşımasın. ingiliz gazetesi Guardian da bugün aynı konsept içerisinde. Kendilerini rahatsız eden birşey olsa gerek.
sözde köprü ve havalimanı, avrupa ticaretini bitirmeyeceğinden olabilir efendim. onlar doğayı katletmekten başka bir boka yaramıyor.
Onlarda basın özgürlüğü olduğu içindir.
iç güç dış güç yok, batı yanımızda diyenler akapelilere koyan nefrettir efendim.
tam cekemiyorlar diyecegim bir gulme geliyor, basiyorum kahkahayi.

(bkz: ahahahaha)
en sonunda o beğenemediğiniz esed'e benzemiş olmasındandır.

cumhuriyet rejimiyle yönetilen ülkelerde kendini beğenmiş, egoist, ben bilirimci tipler sevilmez. devlet adamının bir duruşu olması gerekir. bir de basın özgürlüğü denen birşey var tabi avrupa'da. türkler pek bilmez.
Otoriter, özgürlükleri kısıtlayan, insanların hayatını ve ülkesindeki hukuku karartan despotik liderlere nasıl bakılırsa Erdoğan'a da öyle bakılmaktadır. Zamanında Kaddafi'ye, Saddam'a, Arap krallara, Kore'nin çılgın diktatörüne de böyle bakılmaktadır.
batı bizi çok sevdiği için erdoğan zulmü altında inlememizi istemiyor diyen gerizekalı kitle var lan bu ülkede. ne konuşayım ki bundan kelli ?
Time a kapak olurken iyidi, şimdi mi kötü oldu batı? Yemezler.
aslında batı türkleri çok seviyor ve bu baskıcı, otoriter bir lider olan erdoğan ın zulmü altında ezilmemize göz yummak istemiyor.

şu metni batıda okusam tımarhaneye kapatırlar beni. bir de üstüne üstlük derler ki;

lan sibop! bana ne senin özgürlüğünden. işime gelmezse babamın oğlunu tanımam.
güncel Önemli Başlıklar