1. 1.
  masterchef isimli programda jüri olan, reklamlardan gördüğümüz kadarıyla yemeğe ve insan saygısı olmayan, oldukça itici insan.

  ayrıca üzerinde cipriani önlüğü görmüş bulundum. eğer cipriani'de şefse, millete cırlamadan evvel önce yanmış kalkan balığı gönderip birde üstüne 92tl kesmesini açıklasın.

  çuvaldız, iğne muhabbeti yapmıyorum, anlayıversin.
  17 -1 ... there are no small victories
 2. 2.
  (bkz: bu program formatları beni öldürecek)
  1 ... valerie
 3. 3.
  soyadından anlaşılacağı üzere bir ayağı italya'da olan, annesi italyan aşçı. master chef yarışmasının jüri üyelerinden.

  sous chef midir, executive chef midir bilinmez lakin bu ülkede yaşıyorsan aşçısın arkadaş, en iyi ihtimalle aşçıbaşı. küçümsediğimden mi? elbette hayır, lakin senin yarışmacılara böyle kıdemli albay misali takılmana tav oluyorum bilader. senin bu yaptığını alay komutanı yapmıyor kışlada. altı üstü güzel yemek yaptığını iddia eden insanların yeteneklerini değerlendiriyorsun; ne o bağırıp çağırmalar, ite bakar gibi bakış atmalar... biri bana böyle davransın vallahi çift taban dalarım şakam yok.

  son olarak, o giydiğin pantolonların renkleri orjinal mi yoksa beyazlarla lilaları aynı makinede yıkıyorsun da mı o hale geliyor akraba?
  18 -1 ... keyif ehli
 4. 4.
  program montajında şeytana dönüştürülmüş yeni medya popüleri.
  3 ... marv
 5. 5.
  Son reklamlarında Batuhan bey olmak istesem olurdum şeklindeki sözleriyle aklımda soru işaretleri kalmasına neden olan şef.Pembe ve mor pantolonları da tuz biber olmuştur.
  4 -1 ... sayk0
 6. 6.
  --spoiler--
  bir armağan çağlayan değil.
  --spoiler--
  10 -3 ... nunu
 7. 7.
  bir kaç yıl önce yanlış hatırlamıyorsam bir banka reklemında oynamıştı bu dombalak. bir de ikinci ismi var sanırım piatti diye, muhtemelen onu fosforlu pembe pantolonun yadırganmadığı mecralarda kullanıyor.
  kendisine iki çift lafım var,
  -bey, kelimesi türkiye sınırları içersinde erkek olduğuna kanaat getirilmiş kişilere kullanılan bir hitapdır.karşıdaki kişiye belirli bir mesafede durmak için ve saygı ifadesi olarak kullanılır.bey diye hitap edilmek için illaki bir kurumsal kimlik gerekmez. mavi kimliğe sahip herkes resmi olarak bey doğar.
  -nimete iğrenç denmez.
  -insanı insan yapan mesleki beceriden çok, emeğe, yaradılmışa duyduğu saygıdır.
  7 -1 ... despina
 8. 8.
  egosunu başkalarına hakaret ederek tatmin eden bir başka tv-tiplemesi. biraz daha kassa oray eğin olabilirmiş hatta.

  "ben her gün bu iğrenç yemekleri yemek zorunda mıyım? her gün eve gidip istifra ediyorum? ben her gün ishal olmak zorunda mıyım?" by batuhan zeynioğlu

  bu adam orda pişen yemeklere iğrenç diyor, ama yemek pişen ve yemek yenen bir ortamda "kusuyorum" ve "ishal oluyorum" diyerek kusmuk ve ishalden bahsetmek çok daha iğrenç. pembe pantolonlu batuhan beğğy bunu bilmiyor mu acaba?
  6 ... filozofil
 9. 9.
  "Mutfakta çok acımasızım" diyerek yaptığı gereksiz ukalalıkları ve gıcıklıkları açıklamaya çalışan, yarım saat kadar izlediğinizde sizi aşçılardan nefret edecek kıvama sokabilecek kişi.
  4 ... ikincieljedi
 10. 10.
  Bu adam kim ? Kendini ne zanneder ki ? Dünyada aç yatan çocuklar varken yozlaştırmaya yönelik bu tarz yemek programlarından ve yapımcılarından oraya katılan insanlardan nefret ediyorum.
  4 ... kurabiyecanavari