bugün

(bkz: Batuhan Karadeniz)
bir "borucan" kadar değildir.
karakterin ismi yansıttığını doğrular
(bkz: adı tolga olanların yavşak olması)

adamlara kızıp kızıp burda "xxx'lerin yavşak olması", "yyy'lerin ibne olması" gibi başlıklar açılmaya başlandı ya, o gün ben öldüm, yokum artık.
tüm anneler orospudur demek gibi birşeydir.

radikal bir genelleme ama burdan yapılan bütün genellemeler yanlıştır mesajı vermek.
batuhan en bi kuul isimdir.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: batuhanın suçu ne)
doğru bir tespittir.

not: kendi halinde gariban batuhanlarımızı tenzih ederim.
batuhanlar. ah şu batuhanlar. lisedeki kızların reddetme sebepleridir onlar. kimisi gerçekten yavşak olur kimisi çok havalı. siz küçük kalbinizin büyük bölümünü o kıza vermişken o bir batuhan için bırakır sizi. o kızlar hep bir üst sınıftaki batuhanları severler,peşlerinden koşarlar. Siz tüm gücünüzü toplamış,kızın karşısına çıkıp aynen şöyle başlamışsınızdır.

+Ben aslında çok uzun zamandır senden hoşlanıyorum.Benim küçük dünyama renk getirdin.inan hiçbir kız bugüne kadar beni bu kadar etkileyememişti.Benimle çıkar mısın buse?

-ayy, çok özür dilerim canım ya. benim sevdiğim başka biri var. olsun sana kız mı yok. (reddetiği yetmiyor,bir de teselli ediyor bakın)
(bkz: birkaç örnekle karşılaştıktan sonra genellemek)
batuhan ismi 10 sene önce keşfedilmiş, anlamsız, tiki isimlerinden olmadığı için her çocuğa koyulabilir niteliktedir.

bu yüzden bu genelleme yanlıştır.

bartucan, boruhan bunların alayı hatta ceddi bile yavşaktır.
doğrudur.
kesinlikle.
(bkz: hep destek tam destek)
(bkz: isimden insan tayini)
üstün beceri gerektiren gözlemlerim sayesinde ortaya atmış olduğum ve ileride teorileştireceğim önerme.
güncel Önemli Başlıklar