bugün

saçmalıktır.

maçı isterse fenerbahçe 10 farklı alsın bu entry silinmeyecektir. çünkü kastettiğim şey maçı kimin alacağı değildir.
"Allah Sabri'den gol yedirtmesin " denilesi sözdür.
bununla eşdeğer olup; colin kazımdan gol yiyip galatasaray maçı kazanmakta var..
(bkz: fluminense nin rogerio ceniden gol yemesi)*
(bkz: fluminense nin 2009-2010 brezilya lig şampiyonluğu)
şu anda beşiktaş'ın as forveti olarak oynayıp ingiltere ve fransa'nın orta düzey takımlarından teklif almaması kesinlikle yeteneksizliğine bağlı olmayan batuhan'dan gol yemenin tuhaf bir tarafı olmadığını düşünen beşiktaşlı gencin tuhaf karşıladığı başlık, entry, düşünce.

şimdi ben dahil batuhan karadeniz'in şu haliyle beşiktaş'ta oynamasını isteyen beşiktaş taraftarı bulamazsınız. serdar özkan'dan az küfür yemedi bu adam bizden.

ama yetenekli be abi. karaktersiz olabilir de adam buldu mu atabilir, normaldir. neye bu kadar dalga olayı anlamadım ben. adamın karaktersizin teki oluşu gol atmasına engel olsa c. ronaldo'nun adını anmazdık kaç yıldır. ha keza rooney'nin de.

batuhan'ı kimseye benzettiğim yok da adam futbol sahası içinde yetenekli. ha bu karakterle çim sahada değil de ancak haftasonları bürodan arkadaşlarıyla halı sahada top oynamalı, maç sonunda da bütün çaylar ona kaydırılmalı o ayrı.