1. 1.
  cumhuriyet halk partisi ataşehir belediye başkan aday adayı.
  2 ... yenibirsayfa
 2. 2.
  an itibariyle ataşehir belediye başkanıdır.
  ... snncrst
 3. 3.
  kendisinden iyi işler beklediğimiz yeni ilçe ataşehir'in, yeni belediye başkanı.
  1 ... gimenez
 4. 4.
  chp den ataşehir belediye başkan adayı olup, seçimi akp adayının yaklaşık 3000 oy önünde kazanarak yeni ilçe ataşehir in yeni belediye başkanı olan şahıstır.
  ... ozaydin
 5. 5.
  ilk icraatları nişanlısı Gamze Akkuş'u Belediye sağlık müdürü, Kayınbirader Hünkar Akkuş'u Belediye Meclis üyesi, Sahtecilikten sabıkalı yakın arkadaşı Zeynel Fırat'u Belediye Meclis üyesi yapamayınca özel kalem müdürü yapan yeni belediye olan Ataşehir'in belediye başkanı.
  2 -1 ... rick blaine
 6. 6.
  (#5740132)

  kapı kapı dolaşıp şu kadar işçi alacağız, tapularınızı vereceğiz vaatleri ile seçilmeyi başarmıştır. bu yönü ile usta siyasetçiliğini kanıtladı gözümde.

  işe başlar başlamaz ilk icraatı etrafındakileri onure etmek oldu. eşi, kaynı, parti yetkililerinin akrabalarını müdürlükle ödüllendirdi.

  http://www.ensonhaber.com...an-atasehir-mudurluk.html

  ardından daha büyük işlere imza attı:

  -belediye meclisinin onca yapılacak iş arasında alkollü ürün satımının yasal düzenlemedeki mesafe oranını azalttı(okul, cami gibi meskenelere uzaklıkları 10 m. indirildi)

  seçim sırasında bölgede ruhsatsız yapılan binaları teşvik edip ardından gelen yıkımlara büyükşehir yıkıyor dedi. bakalım güzel ataşehir daha ne kadar çekecek bunlardan.

  bonus link:

  http://www.habervaktim.co...binasinda_mescit_yok.html
  2 -2 ... bilgehan
 7. 7.
  üsküdar lisesi' nin espritüel, babacan, anlayışlı müdür yardımcılarından.

  (bkz: isim benzerliği)
  1 ... eirene
 8. 8.
  başkan olduktan sonra , festival düzenleyen * **, toplu sünnet yapan, çöp toplayıp afişle bildiren, her kandilde kutlama afişleri asan ataşehir belediye başkanı. akpnin creme de la creme adayı, ataşehir zenginlerine proje sunarken adam emekevler, kayışdağı, içerenköy ve mustafa kemal de yerine getiremese de orta direk insanlarla bir aradaydı. ramazan geldi, mahallelerde iftar çadırı kurdu.[küçükbakkalköy, fındıklı, mustafa kemal gördüğüm ] çok ciddi bir hata yapmazsa önümüzdeki dönem de başkanlığı şimdiden kesin. düne kadar eleştirdikleri milli görüş belediyeciliğini kendince taklit ediyor.
  ... kafiyesiz eleman
 9. 9.
  ataşehir belediye başkanı. insanlara değer veren, "iş yapan" belediye başkanı.
  bazılarının gazını almak lazım.... efendim bu değerli başkan, dürüst(!) ve namuslu(!) olan bu gerici insancıkların işine gelmeyen işler yapar, bu sebeple bolca bok atılır. çok namuslu(!) olan bu görüşteki tipler ilk önce gidip aydın olmayı öğrensinler... insan ayırmakla adam olunmaz...

  saadete gelirsek, zat-ı muhterem iş yapıyor en önemlisi bu... adam hizmet ediyor ve yer mekan ayırmıyor. sadece destek çıktığı söylenen solcu laik ve alevi kesme hizmet götürmüyor yani... bizim burası takunyalı hacı dolu ama burda da çevre düzenlemesi yaptılar ve diğer salak belediye başkanları gibi asfalt yenilemediler sadece...

  adama laf atanların hepsi ya gizli i.ne ya da dediğim gibi takunyalı...
  1 -1 ... barutyiyici
 10. 10.
  (bkz: yağmurlu havada asfalt döken ulvi)
  ... bilgehan