bugün

Bunun adı manyaklık başka hiçbir açıklaması olamaz. Bunu yargılamakla falan da uğraşmicaksın. Direk vericen odunu.
Siz batman haritasini yarasaya benzetmeye çalisacaginiza bu oç leri aranizdan ayiklayin amk.
Yazık lan kadına. Muhtemelen tanımıyordur. Yakalanmazsa sebebini bile bilemeyecek.
Müebbet yemesi lazım.
Bilerek ve isteyerek, planlayarak adam öldürmeye teşebbüs.
ellerinden ve ayaklarından farklı halatlarla bağlanarak vücudunun yavaş yavaş çekilmesi suretiyle kolları ve bacaklarının vücudundan ayrılması gereken, tüm bu süreç boyunca acıya dayanamayarak bayıldığı anlarda durulması lazım gelen, bir insanın dayanabileceği tüm fiziksel acıların yaşatılması icap eden, canlıların en şerefsizi motorsikletlidir. size hassaslık yok artık yeter! ülke tımarhaneden tarantino filmlerine döndü artık be!
headshot yiyip geberir gider inşallah bi kaldırım kenarında, hasta ruhlu herif.
ya türkiye işte kardeşim - ondan sonra da almanya türklere niye vize vermiyo kapılarda süründürüyo diye ağlaşıyosunuz..

bu tipler böyle şeyleri gelip burda da bikere yapıyolar, bulunup sınırdışı yiyolar -sonra da daha sert güvenlik önlemleri alıyo insanlar.

eskiden böyle şeyleri kendi sosyal hesaplarımda paylaşıyodum -baktım alman arkadaşlar da paylaşıyo -burdaki yabancı kökenlilerin aleyhine durum oluşuyo-ondan sonra bıraktım paylaşmayı.

Ama bu tür resimlerin cezasını almanya 'ya, Fransa 'ya vize alırken siz çekeceksiniz, onu belirteyim.
Tehlikeli insan profiline örnektir.

Ruhunda özenle biriktirdiği, kini, öfkeyi,
Dizginleyemediği şiddet dürtüsünü,
Tüm evrene hissettiği düşmanca tavrı, şuursuzca kusmakta, ortaya yaymakta hiçbir sakınca görmez bu sayko tayfa.

Olumsuz her eylemi yapma kabiliyetine ve erdemsizliğine sahiptir, zerre tereddüt etmeden.
Tecavüz de edebilir, Adam da öldürebilir, çalar çırpar da, iftira da atar, yalan da söyler...
Tehlikelidir vesselam, düşman başına denilen cinsten!
Düsündüm düsündüm bu orospu çocugu bunu nasil neden yapar diye bu kizi takip etmis olabilir kiz daha önce bunu reddetmis olabilir bu hanzoda plan yapip kiza zarar vermeye çalismis gibi.
Motoru bir tarafına sokmak lazımdır. Ancak öyle sönsün ateşi.
sokakta durduk yere rövaşata çeken kişiyi akla getirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar