1. 1.
  baya baya kameralara yakalanmıştır. o nasıl hareket la komik.

  https://mobile.twitter.co...tatus/1024920554892128256
  1 -3 ... bakkal hasan
 2. 2.
  Yarmıştır.
  1 -1 ... laz ziya
 3. 3.
  feci güldürmüştür. o nasıl bir kral tekmeydi yahu. ehuheuheu.
  3 -7 ... 333444555666777888999
 4. 4.
  ortada gülünecek bir şey yok. adam kızın eski sevgilisi ya da ona yüz vermeyen biri olabilir. intikam almak için kuytu bir köşede yaralamayı seçmiştir.
  2 -1 ... sansyoklan
 5. 5.
  insanlık adına kötü bir durum ama yesinler birbirlerini.
  ... bay efendi
 6. 6.
  işte seri katil potansiyeli taşıyan bir mahluk.

  Muhtemelen birileri yüz vermedi yada karşı cinsle ilgili problemi var ve bunun acısını dünyadaki tüm karşı cinslerden gizli gizli çıkarmaya çalışıyor.

  Yıllar önce izmir'de bir seri katil çıkmıştı. Kız arkadaşı terk etti diye sanırım karşısına çıkan birkaç kızı ve birkaç travestiyi(muhtemelen kadın sanarak) kafalarına ateş ederek öldürmüştü. Kamera kayıtlarında göründüğü üzere adam kurbanlarının yüzünü bile görmüyordu. Tenha bir sokakta denk geldiği herhangi bir kadına arkadan sessizce yaklaşıyor ve herhangi bir soru sormadan yada durdurmadan direkt arkadan kafasına ateş ediyordu.

  Dönemin Sovyetler Birliği'nde ortaya çıkmış roslov kasabı denilen seri katil ise cinsel problemleri sebebiyle çocukları ve kadınları hedef alarak yıllarca cinayetler işlemişti.

  Karadeniz'de ortaya çıkan bir seri katil de yaşlıları öldürüyordu ve yakalandığında gerekçe olarak öldürdüğü kişilerin yeterince yaşadıklarını, daha fazla yaşayarak başkalarının haklarını yediklerini söylüyordu.

  Hepsinin ortak noktası zayıfları hedef almaları.

  Hayvan öldüren yada onlara işkence eden manyaklar da bu kategoride bence.

  Yani yaşadığı problemleri tüm insanlığa yada zayıflara yönelten psikopat ruhlu insanlar arasından manyaklar çıkabiliyor. Devletin bu yaratığı bulup tüm hayatı boyunca göz önünde tutması gerekiyor. Gerçekten tehlikeli bir tip.
  1 ... insectoidzz