1. 1.
    iyi parti, chp, sp vs. Partilerin yaptığıdır.

Abi memleketi ellerinde çeviren adamlar ormanları satmaya kalktı aloo?? Neyin iktidarına aday oluyosun pardon ?

Şimdi m. Kemal Atatürk, küllerinden doğma masalları okuyanlar biraz öteye çekilsin, bu ülkenin iflah olmaz bir karanlık kitle barındırdığını anlayın artık. iktidar dahi olsan bu ülke o aydınlığa giden virajdan 200 km hızla uçarak göZden kayboldu. 5 milyona yakın ve yakın gelecekte ülkenin %10’una tekabül edecek suriyelilerin filan ülkesi oldu burası. Ben bu ülkede bir gelecek göremiyorum maalesef. Siz de boşa ümitler besleyip üzmeyin o minnoş gönüllerinizi. *
    16 -9 ... golazo
  2. 2.
    Her yiğidin harcı değildir. Büyük risktir; tarih sorumluluğu ona yükler. Ancak vatanperverlik kaçmak değildir.
    Ayrıca başlığa gelirsek Umutsuzluğun kol gezdiği bir ruh haliyle açılmış olduğu görülmektedir. Evet hâlâ hazmedemeğinden, Mustafa Kemal Atatürk'ten bahsedeceğim ama sandığın gibi bunlar dedelerinin masalları değil! Kan ve çelik kadar gerçek! Aşağılık kompleksini başka bir yere sakla; çünkü Türklük bilincine sahip değilsin! Sana tavsiyem korkunun filizlendiği titrek göğsündeki ümitsizliği de terk edip rahat edeceğin bir diyara git. Yufka yüreğin ve o küçücük beyninle git.
    "Umutsuz durumlar yoktur; umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim!"
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    5 -3 ... erkehan
  3. 3.
    amaç rte ve ahalisi daha fazla saltanat süremesin, yoksa akp gitsin kim geliyorsa gelsin, ülke zaten bitti.
    7 -1 ... kavunvebira
  4. 4.
    ulan 10 yaşında ki çocuklar da ülkenin bittiğine karar verecekse vay halimize.
    3 -10 ... barkhausen krakeri
  5. 5.
    Öyle demeyin daha koltuklar var ne rantlar var o ülkede.
    1 -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  6. 6.
    pimi çekilmiş bombayı eline almakla eşdeğerdir. aslında saçma bir hareket, ver de senin elinde değil benim elimde patlasın demek gibi.
    3 -3 ... ecinni
  7. 7.
    yine sol tandanslı ekonomik anlayışıyla ekonomiyi dibine kadar liberalleştirmek isteyen bir hükümet politikaları üzerinden memleket batırdık.

tek korelasyon, tek ölçüt her zaman yanıltıcıdır.
    ... raduyev
  8. 7.
    Bu ülkenin rantı bitmez raad olun.
    Sömürülmeyi bekleyen milyonlarca insan yığını var.
    3 ... atlant isten gelenadam
  9. 8.
    Hatırlatma: akp iktidara geldiğinde devlet 1milyar dolar borç almak için ülkenin başbakanı Amerika'ya gider 2 gün bekletilir, sonra yüzde 450lerle borç alimak için yalvartilirdi.

Sonra gecelik repo faizleri yüzde 7000leri aşıyordu.

https://www.google.com.tr...-uctu-yuzde-7500-39228074

Yani bugün batmis diyorsun ha. .

Çok cahil gördüm de boylesini görmedim.

Arkadaş biraz okuyun , öğrenin bilgilenin.
    Onyargilarinizla karar vermeyin.
    insanı zorla AKP'li yapıyorsunuz.
    3 -4 ... abuabi
  10. 9.
    kurtulus savasindaki savastigimiz ülkelerin agziyla yasadigi memleketi hasta adam yapanlarin belli oldugu baslik.
    1 -1 ... bittimiacaba