bugün

çok iyi seviştikleri iddaa edilen erkeklerdir.**
(bkz: baterist)
her ne kadar sahnenin arka kısmında konuçlanmış ve gözlerden uzak gibi olsalar da cazibeleri ve karizmaları tüm sahneyi kaplayan davulla bütünleşmiş yakışıklı kişilerdir.*
evet efendim oncelikle,

(bkz: aa bu benim lan)

kesinlikle elektro gitar vb. enstruman calanlardan daha fazla karizmaya sahip olan erkeklerdir. artik herkesin evinde elektro gitar vardir nerdeyse ve her genc nasil beceriyorsa calar bu mereti. fakat bateri oyle degil. avrupa'da elektro bateri olayi da cok yaygindir, oynasin diye 5 yasindaki cocuga bateri alinir. ama turkiye'de baterist olmak harbiden got isteyen bir istir.

istisnasiz kaslidir hepsi. sebebi acik efendim, o bageti 2 saat salla sen de kas yaparsin zaten.

iyi sevisiyor olma ihtimalleri de vardir. nasil sevistigimi kendim bilmedigimden ya da baterist bir erkekle escinsel iliski yasamadigimdan bilemeyecegim nasil sevistiklerini. fakat bateri caliyormus gibi sevistikleri takdirde rocco abiye bile bin basacaklarindan eminim.

ritmik ritmik, cat cat.
genelde herkesin arkadaşıdır bu erkekler.kimle muhabbet ederseniz konuşmanın bir yerinde x grubunun bateristi benim arkadaşım lafını duyarsınız.
seviştiği kadına (bkz: drum solo) atması makbul olan insandır. *
(bkz: aykan ilkan)
aralarından biri olmak istediğim gruptur.
--spoiler--
bateri almak istemiyorum malum fiyatları yüksek. ama öğrenmeyi çok istiyorum. baterisiz bateri çalmayı öğrenmek hakkında bilgisi olan varsa beri gele.
--spoiler--
gitarcıyı sen al baterist benim diyen kızlarla beraber olan erkeklerdir.
halk arasında davulcu unvanına maruz kalmışlardır fakat hepsi de bu unvandan memnundur.
akustikteki keyfi hiçbir şeyden alamayacağını bilse de, apartmanda yaşadığı için mecburen evine roland td 9 ya da roland td 12 set up almak isteyen erkektir. bu roland'ın sıfırlarındaki fahiş fiyattan şikayet eden, ikinci elini hala ve hala arayan erkektir de. hem bu adam öyle ''yamaha dd'' serilerini de çalmaz. ne o lan öyle, oyuncak gibi.
bateri çalmak tabirini kullanıyorlarsa eğer, zaten daha en başında kaybetmişlerdir. zira onun adı türkçe'de davulcudur. haa ben ingilizce versiyonunu kullanacam diyorsan eğer, o da batterist değil drummer'dır.
bir harley davıdson motosiklet alıp, maslak otosanayide de boş bir dükkan kiralayıp, nasılsa kimse rahatsız olmaz diyerekten baterinin dibine vuran, kızlarıda o dükkana atan erkek modelidir. kızlar durumu karizmatik değerlendirsede, aslında meselenin dibi ekonomidir. eve ayrı, stüdyo'ya ayrı paramı ayıralımdır. bir almak için 5 km yol kat etmeleri gerekir.
(bkz: phil collins) unutursak kalbimiz kurusun. (bkz: whiplash) filmi de fikir verir.
Çok tatli oluyorlar.
genelde kel ve dövmeli olurlar. Nedenini anlayamadım ama sanki hepsi anlaşmış gibi böyle. Ritim duygusu saçsızlıkla mı alakalı acaba?
Blok flüt bile çalamayan ben. Çok takdir ettiğim insanlardır. Bravo valla.
Herkesin üstesinden gelebileceği, bir durum değildir. Görünür de kolay olsa da tecrübe ister. sadece bateri için değil, bütün müzik aletleri için geçerlidir. Çalabilenleri burdan saygıyla ve sevgiyle anıyoruz.
genelde metronomsuz çalışırlar, stüdyoda ritmi tutturamayıp adamı fitil ederler... metronomla çalışmıyorsan bateri çalıyorum deme kardeşim!
(bkz: whiplash)
çok çok tatlı oluyorlar.
içlerinden birine gönül verdiğim, Egosu tavan erkektir. indirmeye uğraşıyoruz, bakalım..
benimdir.
ağır stres atarsın çalarken.
müziğin en relax ve cool görünen tarafıdır.
uzun saçlı ve sakallı olmayınca bu bateri mevzusuna girilemiyor mu diye sormak istediğim hemcinslerim.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
güncel Önemli Başlıklar