1. 5.
  kendini kandırmaya devam etsin mislimanıdır.

  sizin en yakın çalıya ihtiyaç giderdiğiniz sıralar roma'nın tüm büyük şehirlerinde umumi tuvaletler, hamamlar, çeşmeler ve yüzme havuzları bulunmaktaydı. modern anlamda tuvalet ve kanalizasyon sistemleri daha da öncesinde antik mısırdan çıkmadır.

  avrupayı bok götürdüğü dönem hunların imparatorluğa kabus gibi çöktüğü dönemden sonradır burada da koca coğrafyayı kendi pisliğine benzetmekle gurur duyan attila sevdalılarına acıyorum.
  1 ... caranthir
 2. 4.
  Batı insanı, Sabah akşam duş almayı alışkanlık haline getirmiş, suyu, sabunu, kozmetiği hayatından eksik etmeyen insanlardır.

  Toplu taşımada, hunharca ter kokan, ağzı soğan sarımsak kokup, insanı hayattan soğutan varlıklar yoktur.

  Tahareti òğretmişmiş!
  Yaw hee heee, en ulvi millet biziz!Tamam.
  3 ... zeytinyagli dolma kalem
 3. 3.
  Ortaçağ malum dışkı, vebadan geçilmiyordu. Topuklu ayakkabı, şemsiye, tuvalet denen giysi de bu pislik yüzünden icat edilmiştir. Hatta parfüm sektörü de. Ama şimdi yer değiştirmiştir. Avrupa temiz ve huzurlu Müslüman alemi sefalet içinde.
  1 -1 ... selia
 4. 2.
  Dus yapma alıskanlıgı olmayan toplulukların kullandıgı seydır taharet. Bosa sevinmeyin avrupalı sabah aksam gunde 3 kez sabunla got yıkıyor boku suyla tüm genitale yayıp daha cok pislik üretmiyor yani.
  4 -3 ... cileksultan
 5. 1.
  Batıya temizlik nedir öğretmiş olan taharetli müslümandır.

  Eğer bunlar olmasa şu an tüm avurupa tüm amerigayı çöp pislik götürüyordu. Bunlar sayesinde tüm avurupa temizlik öğrendi temizlik

  Ama oralarda böyle türk mahallesi müslüman mahallesini falan çöp pislik götürürken görürseniz boşverin fazla takılmayın hep gavurlar yapıyor onları gelip müslümanların olduğu yere çöp pislik atıyorlar bilerek valla bak inanın öyle kesinlikle.

  Onun dışında şu an müslüman ülkeleri pisliğin çöpün götürdüğüne bakmayın adamlar taharet alıyor oğlum temizler. Avurupa batı pislik hep

  Gitsin temizlik öğrensinler önce müslümanlardan.
  3 -3 ... keyf kahyasi