1. 1.
  Genellikle akp'li kesimin yanılgısıdır. Öyle ki ingilizlerin türkiye'yi islam'dan uzaklaştırmak için atatürk'ü görevlendirdiği gibi komik ve çocukça masallara da inanırlar. ingilizler neden bizi islam'dan uzaklaştırmak istesin? Neden bizim şeriatı bırakmamızı, laik olmamızı, şapka falan takmamızı istesinler? Bütün bunlar bu yüzden oldu yani kadınların başı açılsın, hocalar asılsın, alfabe değişsin, ezan türkçe olsun vb... adamlar tamamen bizi ilgilendiren ve onlarla hiçbir ilgisi olmayan bu mevzular için bu kadar uğraşmış yani bunlara göre. Biz de yedik.

  Şu anda suudi arabistan gibi hem batı köpeği olup hem de şeriatla yönetilen ülkeler yok mu? Var. Demek ki olayın bununla ilgisi yokmuş.

  Batılılar islam'dan hoşlanmıyor olabilir ama rusya, çin, kuzey kore vb. ülkelerin islam dostu olduğunu falan düşünen varsa onlar da maldır zaten.

  Batılıların derdi islam ile falan değildir aslında. Batılı emperyalistler hiçbir zaman kimsenin şeriatı ile sarığı ile ya da çarşafı ile uğraşmış değildir. bilakis batı ülkelerinde müslüman olduğunu iddia edip terör olayları gerçekleştiren onca radikal grup olmasına rağmen adamlar hala gayet hoşgörülüler. Görüyorsunuz cüppeli sarıklı sakallı adamlar ellerinde pankartlarla şeriat yanlısı eylemler yapıyorlar. bakıyorsun şeriatçı adamlar oralarda konferans falan düzenliyor rahat rahat. Hatta ingiltere'de şeriat bile var bunlar için. Richard dawkins'in bir islami okul gezisi var mesela:
  https://youtu.be/LbQv-YSA_rI
  Çarşaflı ya da cüppeli sarıklı öğretim görevlileri var okulda.

  Adamların bizimle bir derdi varsa o da islam değil türklüktür.
  2 -5 ... fasist psikolog
 2. 2.
  Onların derdi islamla değil türklerle...öyle olmasa sözde kendilerinden olan ama asılları türk kavimlerine dayanan bulgar ve macarlara da bu şekilde muamele ederler mi hiç...
  -1 ... flat head
 3. 3.
  Fransız bir diplomat kendi ağzıyla söyledi siz müslümansınız avrupa birliğine almazlar diye.
  1 ... itoglu yourself
 4. 4.
  çomarlara has bir özellik olabilir.
  1 -5 ... nick koymayi unuttum
 5. 5.
  Müslümanlarının kendilerini avutmak için uydurdukları, politikacılar tarafından harlanan yanılgıdır.

  Zira, batının gözünde bırakın Müslüman arapları türkler bile hala develere binen gelişmemiş bir halktır. Uzaya yerleşme konusunda projeksiyonlar hazırlayan batının gizli tarikatlar kurup islamı bitirmeye çalıştıklarını sanmak cahalettir. Batı için biz yüz yıllar içinde barbar topluluklardan entarili terörist araplara evrildik o kadar.

  Bu düşünceyi savunanlanın en azından Samir amin okumasını tavsiye ederim.
  -1 ... da ta
 6. 6.
  aslında bu bağnaz kafaların temel motivasyonudur. kendileri herkesten nefret ederler ancak bu hissi kamçılayacak argüman ararlar. o da şudur: tüm dünya bizden nefret ediyor. bu korkuyla karışık aslında kin dolu söylem kendi öfkelerini kamçılamak ve kendi o sikik vicdanlarını rahatlatmak için vardır. sen aç kendi dinine bir bak sen herkesten nefret ediyorsun. amk yobazına bak. tüm dünyaya bu illeti yayacağız diye adam kesenler şimdi insanlık bizden nefret ediyor diyor. bunu yapmayın. siz ve dininiz kimseye zarar vermedikten sonra kimsenin sikinde bile değil.
  1 -1 ... kdgfbdhsg
 7. 7.
  Yahudiler ve Hristiyanlar islam dümanıdır.
  -1 ... tuzlu delibekir
 8. 8.
  devlet nezdinde yüzyıllardır bu bir gerçek. islam ve asyalılık onlara hep ters gelecektir. halka indiğimizde haberlerde gördükleri şeyler ister istemez etkili oluyor. oregonlu bir abla bana siz 4 kadınla mı evleniyorsunuz demişti. kız çocuklarının sünnet edildiğini sananlar var mesela. bütün müslümanları suudi gibi görüyorlar genellikle. eğreti geliyor gözlerine.
  1 -2 ... kuna