bugün

moderasyonun goz yumdugu basliklardir, yani yazarsaniz caylak olmazsiniz. yazdiginiz bakiniz belki silinir, o da belki. bu yuzden bu tarz bakinzilari yazmaktan cekinmeyin, surekli yazin. sol frame hareketli gozuksun, e haliyle sozluk de hareketlensin.
(bkz: önce bi gaz bulutuyduk) *
hiç alakası olmayan vakit kaybıdır.
reklam kokan bkz.
sözlükten soğutan etkenlerin en başında gelenidir, özellikle akış ya da sözlüğün bilgi verme misyonu çerçevsine tamamen ters bir durum olduğundan bence silinmelidir lakin tüm diğer sözlüklerde bunla ilgili mücade etkisiz kalmış, hep illet bir durum olarak sözlüklerin başına kalmıştır.
(bkz: bakınız)
bazen alakası olduğu halde alakası anlaşılamayan bakınız dır. mod siler bunu. izah edersin geri gelir. sonra sabah yine silinir.
konu ile alakalı ne yazacağını bilememek. amaç entry girmek, entry sayısının artmasını sağlamak için gerekli gereksiz bakınız yazmak. bakınız linkinin boş çıkması. sinir bozucu.
örnek : (bkz: bir çok yazar)
(bkz: bunlarda alakasız mı ben nelerini gordum)
(bkz: hayat iste ne yaparsin)*
(bkz: asiti kaçmış kola yı kıskanmak) *
(bkz: başlık)
(bkz: alakasız)
(bkz: bakınız) *
boku çıkarılan başlıklar için verilmiş olan bkz'lardır. misal mal yazarlardan biri saçma sapan bir başlık açar. diğerleri de dalga geçme amaçlı entry girer. uzaaar gider.. silmek için bir bahane diyelim.

pes'te gol yemek orucu bozar mı

1. bence bozmaz arkadaslar
2. bence uçar bu arkadaşlar -ahaha-
3. ramazan ayında ortaya çıkan saçma sapan sorulardan birisi.
4. (bkz: çeşit misin birader)
5. (bkz: bırak ya uçar zaten)

gibi..

bu entryler için silinme sebebi uygundur. bu tarz entryler dışındaki entrylerin hiçbiri hatalı bkz (?) sebebi ilen silinemez..
sözlüğün karşılıklı laf atmak ya da özel bir anıyı hatırlayınca onu yazarak yazılanın sadece üç kişi tarafından algılanıp geri kalanı bön bön baktıran bakınızdır bazen hoş da olabilir
genelde geyik amaçlı yapılmakta olan bir diğer kullanım şekli ise serbest çağrışım yapmasından dolayı başlığı dolaylı olarak zihinlere hatırlatan bakınızlardır...
bazen eğlenceli olabilen bakınızlardır.
(bkz: oss birincisinin uludag sozlukten cikmasi)
sırf birine yorum yapmak için, laf çarptırmak için kısacası ayar malzemesi olarak kullanılan bakınızdır kendisi..sözlüğü çirkinleştirmekte ve kişiselleştirmektedir*.. yapmayınızdır efendim kişisel sorunlarınızı özelden hallediniz