bugün

sen sağa ben selamet zihniyetinde ki cahildir..aslında okumaz, okuduğunuda anlamaz..öerneğin;
(bkz: hem sagi hem solu mutlaka mustafa kemal in yolu)anlatılmak istedenen açıktır..hem sağ ideoloji hemde sol ideoloji ile hareket edelim derken mustafa kemal'in izinden çıkmamaktır..ama cahil bunu mustafa kemal solcu muydu? yoksa komünist mi? gibi absürd sorularla boğuşur..
(bkz: cahil)
çok doğal olan, insan olan her bireyin farklı olmasının getirdiği kimilerine göre cahillik olarak algılanan fakat allah'ın insanları farklı yaratmasının neticesidir..

sümme haşa sözüm meclisten dışarı hadisesidir ayrıca..

zira uludag sözlükte cahil yazar yok, cahil cühela yazarlar vardır.

daha oylama butonunun kullanılmadığı sadece yazı yazılan ve birgün sonra yazdıklarımızı unuttuğumuz bir sözlüğün yazarlarıyız.

birgün gelirde, bir gün önceki yazdığımız entryi son iyi oylananlardan, son kötü oylananlardan, son girdiği entrylerden değil de başlık olarak ararsak sadece yazmaz ve okumaya başlarsak belki bir gün..!

(bkz: her şey çok güzel olacak)
neyi anlatmak istediğinize yorum yapmak için yeterli kapasiteye sahip olmadığından nasıl anlattığınıza b.k atma yolunu seçen kişidir.
yazar beyni 3 kuruşluk olunca ortaya çıkan cahildir.. inatla varolan şeyi anlatmak yerine sakız çiğnediği gibi bir o tarafa bir bu tarafa entry girmeye çalışırlar..
(bkz: yazarın anlatmak istediği)
bir saatten sonra kafanın artık basmadığı saatlerde, geçmiş entrylerinin bir tarafa atılarak son yazılan entryleri baz alarak hakkında durum değerlendirmesi yapılan yazar
akabinde baslıkla alakası olmayan entry girmesi muhteme olan cahil .
anlayışı kıt olduğu düşünülebilecek ama öyle de olmayabilecek yazardır.
balığın anlatmak istediğini anlamayan yazar tüm yazarlardır. balık denizde yaşar, konuşamaz veya birşeyleri anlatmak isteyecek kadar gelişmiş yöntemlere ve zekaya sahip değildir.

yanlış anlamayın. örnek teşkil edeyim diye balık yazdım.
aşık olan yazardır.
ya sanki böyle biraz şey gibi. hani derler ya olmak ya da olmamak felan diye onun değişik bir versiyonu mu diyelim yoksa remix tarzı mıdır nedir öyle bir durumda olan yazar işte. bilmem anlatabildim mi!?
*
ya başlığı atan durumu anlatamamışsa diye de geliyor insanın aklına.