bugün

sözlükteki kullanıcı adının cümle aleme anıra anıra bağırmak,gözünün içine sokmaktır.
amaçı: amaçsız olan ve bu amaçla önceden açılmış başlıkları sallamadan yeni başlık açma yoluna giden,bunun ile de açılacak yeni başlıkları kaflamak istemekte olan.anlayışına göre başlığın depozitozumu var deyip,nasılsa beleş diyen bu yüzdende her boş başlığa giriş yapan ve sözlüğü bu yüzden tiken yakışıklı,çevik insanlardır.oysaki mazlumun halinden anlayıp açılmış başlığa girdi yapmanın sonsuz esenliği ile mutlu olmanın tadına varamamış canlılardır.
yenilikçilikten yana tercih kullananlardır
can sıkıntısından ne yapacagını sasıran uuser.
(bkz: bakiniz vermek)
sol framede kendi başlığını görmek isteyen yazarlardır ben bi başlık açayım da ardımdan gelsinler bakalım ne yazacak lavuklar demektir.
(bkz: başlık ta açarım entry de girerim)
(bkz: çocukta yaparım kariyer de)
(bkz: nil karaibrahimgil)
oy toplama kaygısındandır.
(bkz: ortak dolaylı tümleç kullanımından doğan anlatım bozukluğu)
(bkz: başlığa başlık girmek)
(bkz: başlık girilir mi açılır mı sorunsalı)
(bkz: bir baslik bir basliga gel bre baslik ben sana gireyim demis.)
aslında amaçsız girişimlerdir neticede açılan bir başlık doğrudan tatmin edilmiş değildir ve maksat hasıl olmamıştır.belki demogoji için yapılır ama o da kabak tadı vermiştir ha bir de yazılan başlığın içinin dolu olmaması durumu daha bir vahimdir.nedeni ise tamamen yoldan çıkmış olmaktır.hani yol vardır uzun muzun ulaştırır sizi menzile ama başka bir alemde gezmek işte o kötü be sozluk.