bugün

bir dakika bile dayanılmaz, sadece sevgili içinde değil seni sen olduğun için sevmeyen, değiştirmeye çalışan herkese yol verilmelidir.
Matbaada çalışıyordur.
Sevgili mevgili değildir, gelişimini tamamlayamamış, egosuyla sevişen homo sapienstir.
Böylelerini beslemeyin alla' sen, girdaplarina girmeyin!
(bkz: ticari bekleme yapma)
baskı yaparım.
istediğim hususlarda çok ısrar ederim.
bir şekilde istediğimi de yaptırırım.
sonra mükâfatını her türlü veririm.
bunun yolu budur.
Kisilerin baskıdan ne anladigiyla ilgilidir. Örnek şu tavrından hoslamiyorum, lütfen yapma demek, baskı mıdır mesela?.
(bkz: başlığa girmeden yazarı doğru tahmin etmek)
Sevmiyorsanız terk edin, seviyorsanız düzelmesi için emek verin, değişmiyorsa terk edin.
Benim gibi kendini özgür hisseden biri için tahammül edemeyecek derecede itici konumda olan sevgilidir. Hangi devirde yaşıyoruz. Yol ver gitsin.
Benim başıma gelen durumdur. Sevgilim çok baskıcı bi tipti. ilk başta Facebookta kimseyi eklemeden başladı sonrasında sınıf arkadaşlarınla konuşma. Zilde sınıftan çıkma gibilere geldi. Aq 17 yaşındayim. Sen mi kariscan bana.
endüstriyel baskı işleriyle uğraşıyor olabilir.
t-shirt baskısı yapan sevgili de olabilir , emin değilim
eğlenceli şeyler basıyosa zevkli olabilir.
bendim.şu anda sevgili sıfatım yok sadece ama hala benim.

herkes ortak bir fikirle ayrılınmalı demiş , haklı olabilirsiniz tabi bir şey diyemem herkesin dünya görüşü farklı , ama şu * başlığı gördükten sonra bunu yazmayı uygun buldum

ben baskıyı sadece sık görüşme , giyim ve diğer erkeklerle iletişim hususunda yaparım , geri kalan hususlar pek beni bağlamaz , genelde baskı yapılan diğer bir unsur sevişme ve türevleri olarak gösterilmiş ama onun zorla yapılanı makbul olmayacağından ben o işi karşımdakine bırakırım , o isterse olur istemezse baskı yapmam

giyim kuşam konusundaki baskım yüzünden terk edildim , ben bu baskıyı hayatımdaki kadın kim olursa olsun yaparım , birincisi ben erkeğim , genetik olarak sahiplenme içgüdüm ve kıskanma içgüdüm var , ciddi düşünülmeyen kadını kimse kıskanmaz , amaç sadece seks ise 'siz istediğiniz kadar bakın sonuçta bu hatunu ben sikiyorum' olayına gelir iş , hatta bundan zevk bile alınır , ama gerçekten bir sevgi varsa işin içinde 'bakanın gözünü çıkarır götüne sokarım' boyutuna gelirsiniz , bu kadınlarda da böyle ama erkeklerde daha şiddetli oluyor , erkeklerin açık giyinme gibi bir durumu olmadığından kadınların bunu yansıtması ancak sizin fiillerinize bağlı oluyor (başkasına bakmak , başkasının fotoğrafını beğenmek , sohbet muhabbet gibi durumlar vs.) , kadınlarda açık giyinme gibi bir durum olduğu için kadın pasif konumda olsa bile erkeğin kıskançlık sergilemesi oldukça doğal

şimdi ben tutup da plajda haşema giy diyecek bir adam değilim , her ortamın uygun bir giysisi vardır , plajda %90 bikini giyiliyorsa tutup da %10 u örnek göstererek daha kapalı giyin demem , ama 10 kişiden 1 i mini etekli gezerken ben mini giyeceğim diyorsa da babayı alır ancak , bu ülkede sıradan giyinen bir kıza bile sırf otobüste yalnız diye tecavüz etmeye kalktılar , edemeyince de öldürdüler , cesedini yaktılar , artık erkek çocukları bile birbirine tecavüz ediyor , kim bilir kaç tane genç kız düzenli olarak tecavüze uğruyor , pazarlanıyor ve bu olayların ortaya çıkmaması için susuyor , benim amacım bunların yaşanma olasılığını minimal seviyeye çekmek , yahu giyim tarzın dikkat çekmesin benim beklentim bu , yanından geçerken çok güzel bir kızsan bakarlar okey , ben de erkeğim ben de bakıyorum ister istemez , çok karizmatik bir erkekseniz kızlar da size bakar (ben değilim amk) bundan doğal bir durum yok yani , ama dönüp bir daha bakıyorlarsa işte bak orada sıkıntı vardır , dönüp bakacak kadar dikkat çekiyorsan başına bir iş gelme olasılığı %70 fazladır , bu meşru kılar demiyorum bakın , ama bu olasılığı yükseltirsin kendi elinle

giyme aq , giymesen ne olur ? ne kaybedersin o mini eteği giymeyince , bana o eteğin 1 karış uzun olmasıyla 1 karış kısa olması arasındaki farkı anlat , mantıklı bir şekilde açıkla , de ki bak bu bi karış daha kısa bunun şöyle şöyle faydaları var , ben de sana anlatayım bunun böyle böyle bir zararı var , senin sebeplerin daha pozitifse tamam giy aq , değilse de tamam giymem de geç , bunu niye bir kimlik savaşına çeviriyorsunuz , bir insanın sizi ve huzurunuzu düşünerek bunu söylemesi , bunun için fedakarlık yapmanızı istemesi niye zorunuza gidiyor ? ulan bunu isteyen de sevgilin aq başka biri değil , seviyorum dediğin insan bunu istiyor sen bunun için çekip gidiyorsun , sokarlar öyle sevgiye

bir diğer husus piercing , yahu güzel değil arkadaş , güzel bir bok olsa allah metal aksamlarla yaratırdı seni veya inanmıyorsan evrimle metal aksamlar vücuduna yerleşirdi , rodeo'ya çıkacak ispanyol boğası gibi burnunda o halkanın ne işi var ? iğrenç abi iğrenç , onu geçtim zararlı amk , hem canın acıyor , hem enfeksiyon yapar , pas tutar yarın bir gün ne bileyim olur bir bok , tutar biri cart diye çeker koparır , ulan o metal aksamı taksan ne olur takmasan ne olur ? adamın hoşuna gitmiyorsa 'canın sağolsun' demeyi bilin , diyeceğiniz 2 kelime amk bunu diyebilseniz o adam size kul köle olur zaten

ama yookkk , hep 'ben' olgusu var sizde , bencilsiniz kabul edin , sen bana karışamazsın , sen bunu diyemezsin , sen sen sen , ben ben ben , e hani biz ? hani lan biz söylesenize ? lafa gelince erkek sevmiyor , erkek çakıp geçiyor , erkek orospu çocuğu , erkek şerefsiz , erkek şu erkek bu ? ulan en azından erkek sevdiği zaman biz olgusunu oturtabiliyor , sevdiği zaman sinirinden kudursa bile baktı ki uçurumdan aşağı gidiliyor çekiyor el frenini , takımı taklavatı dağıtıyor belki kendi psikolojisi bozuluyor ama yine de bir şeyleri kurtarmak için son şansını sonuna kadar deniyor.

peki siz nesiniz sorması ayıp ? hep bir kimlik savaşı , olum kesin lan şunu , sen ben yok aq biz var biz , bizim için faydalı olan neyse onu yapmayı bileceksin , yok neymiş 'bini biyli sivsin , biyli kibillinsin' ulan adam senin 100 özelliğinden 99 unu sevmiş , 1 i uymuyor , 'binini bin biyliyim' demenin anlamı ne ? değiştir o 1 özelliğini de mutlu mesut gidin aq , illa gülü seven dikenine katlanmak zorunda mı , dikeninden kurtul aq adamı da kurtar bundan , hayır kurtulamayacağın bir şey istemez o adam senden zaten merak etme , tutup da ne bileyim mesela parmakların az daha uzun olsun , boyun bi 10 cm uzun olsun demez , o üstündeki kıyafet lan adamın değiştir dediği şey , sen kıyafetinle bir mi çıktın ananın karnından aq ? kıyafetin senin karakterin mi ?

cidden çok saçma bir kafa yapınız var sevgili kadınlar , bu kafa yapınızı değiştirdiğiniz zaman ilişkiler daha uzun süreli olacaktır emin olun , sizden beklediğimiz erkeğin gösterdiği fedakarlığın 10 da 1 ini göstermeniz çok demiyoruz bakın 10 a karşı 1 , bundan da aciz olmayın lütfen.
tez zamanda ayrılanası kişidir.
(bkz: ayrılık sebepleri)
herhangi bir konuda direnen sevgilinin sevgilisidir. örneğin siz ondan msn'de kamerasını açmasını istersiniz. ama o pijamasıyla olduğu için açmaz. siz onu her haliyle sevdiğinizi söylersiniz ama yok. kız nuh der peygamber demez. burada baskı yapan sevgili modeli olursunuz.
(bkz: içerlendim sözlük)
çok aşırı baskı yapıyorsa bunun sonu ayrılıktır. insan dayanamıyor kardeşim. baskı baskı nereye kadar. daraldım!
nereye baskı yaptığı önemli *
fazla abartırsa kalesinde kontra ataktan golü görecektir. rahat olunmalı, kimse 5-0 biten ilk maçın rövanşına çıkmış gibi davranmamalı, aşk kazanmalıdır.
genellikle erkek olur bu sevgililer.erkeklerin kızlar üzerinde baskı kurması daha kolay ve muhtemeldir.kızlar bu hafif kıskançlık ve maçoluktan ilk başta hoşlansa da daha sonradan aşırıyı görünce bunalmaya ağlamaya yıpranmaya başlarlar ki bu da ilişkinin yıpranma evresine girip finishe doğru gittiğini gösterir.
kiloca ağırdır, pozisyonda zenginlik sağlatmaz.

+hayatım nefes alamıyorum!
-ne? (exhales)
+nef...ala...
-(exhales)
+.........
-nuri? nuri?
+seviyorum de
-hayır
+seviyorum de
-hayır
+seviyorum de
-seviyorum
+yalan söylüyorsun
*çat*

diyaloğunda kadir inanır baskı yapan sevgilidir.
ısrarlarıyla karşısındakini bezdiren,istenmeyen sevgili tipidir.
+sen beni sevmiyosun
+hayır çok seviyorum
+yok yok sen beni sevmiyosun
+yapma aşkım çok seviyorum nerden çıkartıyorsun bunları
+yok yok valla sevmiyon
+sittir git ya sevmiyorum lan seni yeter be dememe sebeb olan muhtemelen eski sevgilidir.
işi matbaacılık olan sevgilidir.