bugün

(bkz: tamer oyguç)
(bkz: mehmet okur)
bu sevda uğruna 3 gözlük feda etmemden dolayıdır.
parmak burkulması. basket oynadıktan sonra oluşan ilginç koku.(salon kokuyor resmen)herkesin oyun kurucu olmak istemesi.
ayrıca iğrenç kamera açıları ve sadece topun potadan geçtiği anın slow motion olarak verilmesi. arkadaşım bir nba kanalı açıp basketbol izleyin de ufkunuz gelişsin. hem çok da zor değil o tarz çekimler yapmak. uzar gider.

(bkz: istese atam mühendisi olurdu)
(bkz: beynine blok yemek)
harun erdenay'ın basketbolu bırakması.
Türkiye Basketbol Ligi insanı basketboldan soğutur.
(bkz: kıçını kaldıramamak)
(bkz: ismet badem)
(bkz: bilgin gökberk)
Basketbol oynarken sürekli bileğinizin burkulması. Burkulma kendine bir anlamda yer açar. Artık orada sürekli garip sesler duyulur. Ters düşüşler bıkkınlık yaratır.
san antonio spurs. Bu kadar yenilmemeye oynayan takımlar soğutuyo beni basketboldan bir ara detroit te böyleydi ama spurs bokunu çıkardı artık.
topun tam burnun üstüne atılmasından sonra duyulan acı. *
potanin cok yuksekte olmasi.
bir oyuncunun eline dokunduğunuzda elektrik çarpması *.
hakemin yaptığı ilginç el kol hareketleri bunlardan biridir.

ahmet ne diyor bu hoca?
anlamadım olum hareket çekiyor kanımca dur bi anlarız. ya da dur çıkışta görüşelim!
pas verilme durumunda topun avuç içine değilde parmak uçlarına vurması sebepi ile parmaklarının koptuğunu sanma durumu.
amerikan icadi olmasi.
(bkz: futbol)
(bkz: tolga tekinalp)
(bkz: bogdan tanjevic)
çok süprize açık bir oyun olmaması. hele ki takım biraz iyiyse abartılı galibiyet yüzdelerine ulaşmaları. (bkz: tek ihtimalli maçlar)
sahaya gelen bütün dangalakların ben de oynayabilir miyim diyip oyuna katılması ve ardından başka bir yerde gördüğünde yılların dostluğu varmış gibi sohbete başlamaları.
Herkesin boyu uzarken fadıl fıdıllıoğlu kıvamında kalmaktır.
(bkz: haluk yıldırım)
sol elle top surememek. oynamaktan soğutur, izlemek her daim keyiflidir.