bugün

Benim de pek ısınamadığım spor türüdür. Belki ileride sevilir.
Ergenliğimde baya baya oynadım. iyi de oynadım. Ama hep Öylesine oynadım. Nba de olsa izlemesi, ilgilenmesi hoşuma gitmezdi.

Hiç de bilinçli edinmediğim garip bir tekniğim vardı. bloklamak normal şartlarda imkansız gibiydi.

Birgün, böyle NBA manyağı, basketle kafayı bozmuş, bütün bir maçı sayı için değil blok ve sonrasındaki ooöööweeeveveğeğeeee diye höykürme hevesiyle geçiren bir arkadaşımız uzun uğraşlar sonucunda beni blokladı!

benim öyle takıntılarım yoktu ama Daha da basket oynamadım.

insanlar neden iyi vakit geçirmek varken başka şeylerle meşgul oluyorlar anlamıyorum...
Çocukluk sporum ve profesyonel kariyer hayalim olan fakat yaşadığım 2 ayak kırıklığı sonucu hayal olarak kalan spor dalıdır.
Hayatımda ki bazı şeyleri anlamama neden olan spor. Çok iyi bir şutör değilimdir ama gene de deneyip zaman zaman da olsa başarılı olurum. Hayatımın da buna benzer olduğunu fark ettim. Hayatımda da hiçbir konuda tam hakimiyet sağlamamışımdır ve hep eksik bir tarafı vardır. Beni o konuda başarıya ulaştıran şey ise allah vergisi bir zeka veya o konu hakkında üst düzey yeteneğim değil, o konuda hep kendimi denemem ve ileriye gitme çabasının bir sonucudur. Aynı yüzdesi düşük olsa bile attığım şutlar gibi. O yüzden benim gözümde yalnızca bir spor değil hayatımın bir tezahürünü gösteren aynadır.
dışardan görüldüğü gibi basit değil, aksine çok zordur.

hem ayaklarınız hem elleriniz çalışır. bayağı da yorar insanı, futbola bakınca daha yorucu olduğu çok doğrudur.

tabi bunların hepsi basketbolu sevmemize, izlememize, oynamamıza engel mi ? tabii ki değil, en güzel spor dallarından biridir.

kalkıp denizli'den istanbul'a; san antonio spurs'u, cska moskova'yı, real madrid'i, ispanya milli takımı'nı izlemeye gidecek kadar çok severiz.
Biz sokakta futbol oynayarak büyüdük. Yapılan basket sahasında bile futbol oynuyorduk. Basketbol zengin işidir, elit insan işidir. Biz genelde tokatlardık bunları.
oldukça keyifli ve eğlenceli olan bir spor dalıdır .
Ülkemizde ve yurt dışında oldukça sevilen bir spor dalıdır. Bu sporu genellikle uzun boylu insanlar, aynı zamanda da uzun bir boya sahip olmak isteyen insanlar oynamaktadır. Oynayan ekibe karşı muazzam şekilde heyecan ve keyif vermektedir. Yaklaşık 5 sene lisanslı olarak oynamışlığım ve takımıma hizmet etmişliğim vardır.
Zengin sporudur. Biz taştan kale yapıp ölümüne mahalle maçı oynayan insanlardık.
izlemeyi sevdiğim spor.
Uzun yıllardır oynamadigim bir spor dalı. Tv izlerken benim ucluklerim bu adamdan daha iyi demistim. Sonra basket oynamaya gittim. Üçlük atmaya çalıştığımda pota hizasını bile denk getiremedim. Kollarım acaip gucsuzlesmis.
Türkiye'de bulamayacağınız orijinal basketbol ayakkabılarını satan web sitesi ve mağaza. https://www.sneakerstr.com/
izlerken insanı ekrana kilitleyen Spor.
görsel
Top ağır biraz.
Bu sporun en sevdiğim yanı bilenle bilmeyenin şak diye anlaşılmasıdır. zenginler arasında da popüler olmakla birlikte Kızların erkeklere en yakıştırdığı sporlardan biridir. Türk basketbol ligini de övmeden olmaz. NBA'den sonraki açık ara en kaliteli ligdir.
2006'da dünya basketbol kupasında milli takımı destekledikten sonra başladığım spordur. Lise'de ise bıkmadan usanmadan her tenefüs arkadaşlarla oynardık. . Her neyse en sonda lise takımıyla lig'e katıldım. Benim için profesyonelliğin son noktasıydı. Oynayanlar bilir dana gibi bir o pota bir bu pota koşarsınız. Terler su gibi boşalır, su dayanmaz, gecesinde de pert olursunuz. Oynamasını bilince en keyifli sporlardan biridir.
Güzel bir kadınla romantizm ve cinsellik yaşamak konusunda sıkıntı çekmesi ender görülenler arasında olan sporcunun yaptığı spor.
Haftanın bir günü kesin oynuyorum. Sevdiğim sporlardan bir tanesi. Evimin yanında okul ve okulunun iki güzel potası olmasından dolayı çok rahatım. Crossfit ile uğraştığımdan beri kilo vermek ve atletik olmak çok güzel etkilere sebep oldu. Düşük bütçeli sporların imparatorudur.
Basketbol Türkiye'de her geçen gün daha da popüler hale geliyor futbol ise geriliyor.