1. 1.
  büyük ve heybetli görünüşleri vardır.basketbol oynamak için üretilmişlerdir.ben severim astronot botuna benziyor diyenleride duydum zamanında.genelde tabanları yumuşak olur.altında hava tabanı olanlarda vardır.
  -2 ... basketbol asigi
 2. 2.
  amortisorludurler. *
  -2 ... der meister
 3. 3.
  giyene uçuyormuş hissi veren ayakkabılardır. zıplamak koşmak çok kolay gelir.
  ... dick headed japanese soldier
 4. 4.
  (bkz: air jordan)
  1 ... xargn
 5. 5.
  insanda kabiliyet olmayinca tek basina bir ise yaramayan ayakkabilardir.

  evet canim, kendimden biliyorum.
  5 ... oneydilan
 6. 6.
  giymek ve çıkarmak zordur bu ayakkabıları. ve ayrıyetten çocuğu basketbol oynamayan anneler bundan almasın. bak giydim ne oldu? boyum 1.20. kısacası kerameti yoktur almayın boşuna.
  1 ... merenptah
 7. 7.
  ilkokul çocukları için bir statü belirteci olan nesne. popüler ve kızların eteğini açan veletler adidas streetball giyerken, öğlenleri sınıfı yemek kokutan veletler de bücürük kids marka lastik ayakkabıları tercih ederler.
  1 -1 ... pulemjot kalashnikova
 8. 8.
  cmylmz giderken çocukça bir hevesle giyildiğinde, bileklerin, oturmaktan ve aşırı derecede gülmekten deli gibi ağrımasına sebep olan ayakkabı.

  edit: Allah rızası için boyle bir entrye neden eksi verilmis açıklansın *
  -5 ... dejinsarnav
 9. 9.
  boğazlı ayakkabıdır oyuncunun bileğini incitmesini engellemek içindir, tabanlarında zıpladıktan sonra yere daha yumuşak bir iniş sağlamak için özel sistemler geliştirilir, her spor ayakkabısı gibi kendi dalındaki sporda kullanılmalıdır yoksa çok çabuk defrome olur. hafif maddelerden yapılır çünkü oyuncunun ayağındaki ağırlık ne kadar azalırsa zıplama düzeyi o kadar yükselir.

  iki çeşidi vardır genellikle; salon ayakkabısı ve dışarı ayakkabısı. salon ayakkabıları dış etkenlere göre daha hassas olur ancak hafiftir. dışarıda yani asfalt zeminde falan oynamak için üretilen ayakkabılar diğerine göre daha dayanıklıdır özellikle tabanları kalın yapılır ki hemen aşınıp altı delinmesin.
  1 ... fiammetta
 10. 10.
  çok rahattır. belkide yıllardır kullandığım için bana öyle geliyor. ayağı bileğine kadar darbelerden korur.

  (bkz: adidas)
  ... sokaktakises