bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tombulların korkulu rüyası...
    hele bunun bide dijital olanları vardır ki oooo 3 haneli rakamları bööyle gözünüzün içine içine sokar.
    ibrenin biriki gram bile solda olduğu şeklinde kendinizi kandırma şansınız yoktur.
    bi gönül rahatlığı ile tarttırmaz adamı...
    1 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    çok kilolu biri basküle çıktığında muhtemelen baskülün tüm ayarları bozulur. Herhalde baskül konuşabilseydi şöyle derdi:teker teker gelin lan.
    1 -1 ... maviruya
  3. 3.
    tanım: ağırlık ölçmede kullanılan bir alet. genellikle büyük ölçekli ağırlıklar için kullanılır. örneğin, insan ağırlığı.
    1 ... serox
  4. 4.
    dilimize fransızcadan geçmiştir.
    ... narsist anarsist
  5. 5.
    Fıstık gibi bir sarışın kucağında bir bebek ile eczaneye girip;
    - Bebeği tartmak istiyorum; deyince eczacı,
    - Efendim bebek baskülümüz bozuk. Onun için anneler bebeklerini kucaklarına alıp büyük baskülüne çıkıyorlar. Sonra ben bebeği kucağıma alıp anneyi bir daha tartıyorum. Aradaki farktan da bebeğin ağırlığını buluyoruz, demiş.
    Kadın;
    - Hay aksi şeytan, deyip kapıya doğru yürüyünce eczacı;
    - Ne oldu efendim, diye sormuş,
    Sarışın;
    - Ben bu bebeğin annesi değilim ki, teyzesiyim. Gidip bebeğin annesini getireyim bari.
    4 ... akinburak
  6. 6.
    elektronik olanlarının beni tartmadığı cihaz e 0.12 ton olursam tartmaz tabii.
    ... borsa
  7. 7.
    baskül
    ... recomax
  8. 8.
    ustune cikarken karnımi icine cektigim alet. sanki tipe bakıp sen 80 varsin diyecek.
    1 ... umudu baki olan adam
  9. 9.
    dijital tartıların atası.
    (bkz: tartı)
    ... redbeards
  10. 10.
    insanların kilo ölçümü olarak kullandığı alet.

dijital olmayanları insanı çok uğraştırıyor. sağ gözü kapatınca 64, solu kapatınca 65, şaşı bakınca 65.5 kilo oluyorum. sihirli aynalar gibi.
    2 ... profesyonel kamikaze pilotu