bugün

"Sen bu testi pek beceremedin ve araba parçalarını bilme konusunda tamirci çırağı çıktın! Sana naçizane tavsiyemiz; arabayı sadece gaz, fren, debriyaj, direksiyondan ibaret sanma. Azıcık diğer parçalarını da öğren. Öbür türlü yolda kaldığında sıkıntı çekersin, bizden demesi. Tamam artık bir telefonla ayağında ama ya telefon çekmezse?! Kısaca, işçisin sen işçi kal, giy tulumlarını, haa bir de bize 13-14'ü getir * "

hadi lan ordan!
şaşırtmayan sonuçla tamamlanmış testtir.

--spoiler--

Kusursuz, gerçekten kusursuz. Sen bu araba parçalarını bilme konusunda mükemmelsin usta. Testi neredeyse kusursuz bir biçimde tamamladın ve konu hakkındaki bilgini kanıtladın. Sen arabaya öyle boş boş binenlerden değilsin. Aslında senin bu huyunu her şeyde gözlemlemek mümkün. Elindeki işi hakkıyla yapıyor, bir konuyu en ince detayına kadar öğreniyorsun. Meraklısın her şeyden önce ve öğrenmeye de oldukça açıksın. Tebrikler usta, tebrikler..

--spoiler--

ya ne olacağıdı..
patates böreği çıktığım testtir.

"sen bu testi pek beceremedin ve araba parçalarını bilme konusunda tamirci çırağı çıktın! sana naçizane tavsiyemiz; arabayı sadece gaz, fren, debriyaj, direksiyondan ibaret sanma. azıcık diğer parçalarını da öğren. öbür türlü yolda kaldığında sıkıntı çekersin, bizden demesi. tamam artık bir telefonla ayağında ama ya telefon çekmezse?! kısaca, işçisin sen işçi kal, giy tulumlarını, haa bir de bize 13-14'ü getir"
hepsini bildim ama cam suyu bile koymam üşenirim.
farklı sonuçlar veren testtir.

kusursuz, gerçekten kusursuz. sen bu araba parçalarını bilme konusunda mükemmelsin usta. testi neredeyse kusursuz bir biçimde tamamladın ve konu hakkındaki bilgini kanıtladın. sen arabaya öyle boş boş binenlerden değilsin. aslında senin bu huyunu her şeyde gözlemlemek mümkün. elindeki işi hakkıyla yapıyor, bir konuyu en ince detayına kadar öğreniyorsun. meraklısın her şeyden önce ve öğrenmeye de oldukça açıksın. tebrikler usta, tebrikler...

şimdi de usta çıktık iyi mi.
ben neden başlatamadım testidir efendim.
usta çıktığım test. gerçi direksiyona zırt pırt geçmiyorum ama demek ki ehliyet kursunda öğrendiklerimiz o kadar da uçup gitmemiş. *
Bu sonuçlara göre benim arabanın önünden geçmem tehlikeli ve yasaktır.
testi yapmadan geçmiş olacağımı bildiğim test.
17 yıldır yedek parça satıyorum ben bilmeyim de kim bilsin?
bir test.

adam fren diski için şıklardan birine direksiyon koymuş. e tabi "sen bu işte ustasın" olur.