1. 1.
  Kusursuz, gerçekten kusursuz. Sen bu araba parçalarını bilme konusunda mükemmelsin usta. Testi neredeyse kusursuz bir biçimde tamamladın ve konu hakkındaki bilgini kanıtladın. Sen arabaya öyle boş boş binenlerden değilsin. Aslında senin bu huyunu her şeyde gözlemlemek mümkün. Elindeki işi hakkıyla yapıyor, bir konuyu en ince detayına kadar öğreniyorsun. Meraklısın her şeyden önce ve öğrenmeye de oldukça açıksın. Tebrikler usta, tebrikler...

  salladım la hepsini *
  1 ... tuiran kouma
 2. 2.
  Kadınlar arabadan anlamaz diyenler utansın be utansın.

  basit araba parçalarını biliyor musun testi
  3 -1 ... moon tripper
 3. 3.
  "Sen bu testi pek beceremedin ve araba parçalarını bilme konusunda tamirci çırağı çıktın! Sana naçizane tavsiyemiz; arabayı sadece gaz, fren, debriyaj, direksiyondan ibaret sanma. Azıcık diğer parçalarını da öğren. Öbür türlü yolda kaldığında sıkıntı çekersin, bizden demesi. Tamam artık bir telefonla ayağında ama ya telefon çekmezse?! Kısaca, işçisin sen işçi kal, giy tulumlarını, haa bir de bize 13-14'ü getir * "

  hadi lan ordan!
  ... mavisiyah
 4. 4.
  basit araba parçalarını biliyor musun testi
  ... jimmy tudeski
 5. 5.
  basit araba parçalarını biliyor musun testi
  sabah sabah periyodik bakima 250 tl bayilinca usta oluyorsun böyle.
  1 ... x e deger veren adam
 6. 6.
  şaşırtmayan sonuçla tamamlanmış testtir.

  --spoiler--

  Kusursuz, gerçekten kusursuz. Sen bu araba parçalarını bilme konusunda mükemmelsin usta. Testi neredeyse kusursuz bir biçimde tamamladın ve konu hakkındaki bilgini kanıtladın. Sen arabaya öyle boş boş binenlerden değilsin. Aslında senin bu huyunu her şeyde gözlemlemek mümkün. Elindeki işi hakkıyla yapıyor, bir konuyu en ince detayına kadar öğreniyorsun. Meraklısın her şeyden önce ve öğrenmeye de oldukça açıksın. Tebrikler usta, tebrikler..

  --spoiler--

  ya ne olacağıdı..
  3 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  patates böreği çıktığım testtir.

  "sen bu testi pek beceremedin ve araba parçalarını bilme konusunda tamirci çırağı çıktın! sana naçizane tavsiyemiz; arabayı sadece gaz, fren, debriyaj, direksiyondan ibaret sanma. azıcık diğer parçalarını da öğren. öbür türlü yolda kaldığında sıkıntı çekersin, bizden demesi. tamam artık bir telefonla ayağında ama ya telefon çekmezse?! kısaca, işçisin sen işçi kal, giy tulumlarını, haa bir de bize 13-14'ü getir"
  ... doganceylan
 8. 8.
  yapmaktan bile ar edeceğim bir test. audi a3'ü parçalar gözüm kapalı toplarım.
  ... samgold
 9. 9.
  "sen bu testi pek beceremedin ve araba parçalarını bilme konusunda tamirci çırağı çıktın! sana naçizane tavsiyemiz; arabayı sadece gaz, fren, debriyaj, direksiyondan ibaret sanma. azıcık diğer parçalarını da öğren. öbür türlü yolda kaldığında sıkıntı çekersin, bizden demesi. tamam artık bir telefonla ayağında ama ya telefon çekmezse?! kısaca, işçisin sen işçi kal, giy tulumlarını, haa bir de bize 13-14'ü getir * "


  Bildi valla. Hahahah.
  1 -1 ... bilgisiz zeki
 10. 10.
  hepsini bildim ama cam suyu bile koymam üşenirim.
  ... hastavilla