bugün

13 yaşında orta halli ve sağlıklı bir çocuğun bile rahatlıkla yapabileceği eylem.
Onun bile videosunu yapar.

Neden dayak yeriz?

Öyle bir tip.
beynine reset attıracak eylemdir.
Barış özcan'ı severim, izlerim, değerli bulurum ama videolarının kapak karesinde konuyu iyi yansıtacam diye şebekçe bir görüntüsünü koyuyor. O anda bir tokat yapıştırasım geliyor tabi bayıltacak kadar değil.
en büyük hayalimdir.
Nedense izlerken bazen aynı hissi ben de yaşıyorum, kulak altına şöyle bir tane... değişik bir arzu.

Edit: tokadı koyarken "uzaaayy" diye bağıracak, öyle hayal edin.
adam gayet efendi. güzel anlatıyor. bilgilendirici videolar yapıyor. kanalında hiç bir hata yapmadı gayet iyi çok da seviyorum. abi kabul et de ki ben hiç bir hata yapmayan , sırf kendisini çekemediğim için eleştiride bulunan geri zekalı bir varlığım. bakıyorum bu başlık kutudan son çıkan kazanır videolarını izledikten sonra ulu ya girip , bilime önem verip bunun doğrultusunda da videolar çeken sayılı kişiler arasında olan birini eleştirip , kendisini de takip edenlere aptal diye hitap edenlerle dolmuş.
Adamın sizden tek artısı, araştırıp ilgi çekici konular bulup, iyi denilebilecek bi şekilde anlatması ve bunu youtube'da yapan ilk kişilerden biri olması. Herkesin yapabileceği bir şeyi yapıyor yani siz de farklı bi konsept bulun yapın, önemli olan onu bulabilmek.
fetö ile mücadele kapsamında her vatansever türk gencinin boynunun borcu.
yabancı metinleri çevirip kendi bulmuş gibi anlatmasına engel olacak süper eylemdir.
tokatın yarısının boşa gideceği bayıltma durumudur.
görsel
Fare sesli olduğu içindir.
Ben yaparım da niye yapayım güzel işler yapıyor çocuk beğenmeyen enesbatur izlesin amk.
Sizde herhangi bir öfkeyi uyandırması için bir sebep göremediğim youtuber kendisi. Takip etmemekle birlikte, üç dört yıl önce kırk sabah erken kalk videosu ile bir dönem sabah 6'da uyanmış ve fırsat bulamamayı bahane ettiğim tüm işlerimi halletmiştim ve bolca da okumuştum sayesinde. Gerçekten nefret edilesi şeyler yapan youtuberlardan bu kadar nefret ettiğinizi görmedim. ilginç.
Sen barış özcanın çavuşunu tokatlarsın ancak ergen.
Yine hiçbir şey yapmayan insanlar yanlış veya doğru bir şeyler yapmaya çalışan insanları aklınca aşağılıyor.
Beklenen hareket.
şüphesiz stres attırır.
Amerikada yaşayıp Türkiyedeki lere amerikayi oven zat.

Bide bunu izliyolar mk. Spacex in reklamını elon musk bu kadar yapmadı mk.
Bunun boyu o kadar kısa mıymış lan. Harbiden tam dayaklık.
Mal turnusolu.
Ne istiyorsunuz adamdan anlamıyorum. izlemiyorum da, nefret de etmiyorum.
boyun ile çene arasına oturtulursa oluşacak olan eylem.
net bir şekilde (bkz: yaran başlıklar)
Tokatın hiçbir zerresi boşa gitmeyecektir. Harbiden adamın tam dayaklık suratı var.
güncel Önemli Başlıklar