bugün

Basketbol geçmişi olan, itk mezunu, ego piramidi model-oyuncu. Zac efron a benzetilir. Bir dönem Best fotomodel olmuştur.
otel odasındaki fotoğraf çekiminde verdiği 'aşk' pozlarıyla gündemde.

görsel

http://www.posta.com.tr/b...-fotograflihaberi-1401397
kadın gibi ince bir ses tonuna sahip, para karşılığı rol yapmaya çalışan; şahıs.
Survivor da başarılı olan yarışmacı.
bu adamın beşiktaş ı tutması bir beşiktaşlı olarak beni üzüyor. beşiktaşlı özelliği: kesinlikle hak yemez yedirtmez. başkalarının malında gözü olmaz. Bir de yaptığımız şeyleri yapmış olmak için yapmayız. bu adam takım arkadaşlarının hakkını yedi bir. sürekli arkadaşlarının yediği şeylerin peşinde. bir de takım için bir video çekmiş sırf ünlü olduğu için orada. hiç bir yardımı yok. eşyaları taşımışmış filan.
Bir an önce layıkı olan takımlara geçmesi dileğiyle..
beşiktaşlı da gri renk olmaz. siyah veya beyaz deriz. birgün öyle birgün böyle konuşmayız. bu adamda birşeyler eksik ve onlar hiçbir zaman olmayacak gibi..
survivor 2020 şampiyonu olacak oyuncu, basketbolcu
Beyinsiz olduğunu an itibariyle göstermiştir. 550 derece ne amk cahili.
Şampiyon olacak kişi, çok psikolojik baskı uyguladılar ilk zamanlar. Cidden çok üstüne gittiler çocuğun. Şimdi bile evrim uğraşıyor. Haftalarca birinci yaptılar oylamada, muhtemelen şampiyon da eder fanları.
Ulan bu rahatsız birinci olursa türk milletine yazık. Nisa veya cemoş ibinesi olursa da fecaat. Yasin bile bunlardan iyi lan.
cemal can yüzünden hakkı yenilen yarışmacıdır.
son zamanlarda sms gücüne çok inanılan ama şampiyon olamayan survivor yarışmacısı. nasıl da şampiyon olamadın ama?
acun medya tarafından survivor yarışmasına alınıp gene acun medya tarafından şampiyon olmaması için ciddi mücadeleler verilmiş survivor yarışmacısıdır.

bu yarışmayı ilk defa bu sene izledim. birçok kişi gibi pandemi mevzusu ve evde zorunlu olarak kalmanın getirisi tabi. bu arkadaşın takipçileri, sevenleri uzunca süre mobbing uygulanıyor/kötüleniyor/engelleniyor diyorlardı. pek dikkat etmedim tabi neticede vakit geçirmelik izliyorduk kim neden uğraşsın böyle şeylerle diyordum. ancak bu final günleri gelince cidden adama bildiğin her türlü engellemeyi yapmışlar lan. diğer tüm yarışmacılarla hatta acun un kızları ile falan bile alakalı vtr yayınlayıp durdular 2 gün boyunca. bu uzun arkadaşın ne bir vtr si yayınlandı ne eski yarışmacılar tarafından övdürüldü ( acun medya faktörü ) ne de hakkında olumlu herhangi bir şey söylendi. şimdi kendi yaşamımda da bu tarz kayırmaları ( cemal can ve sercan ) veya bu tarz ayak kaydırma olaylarını çok gördüğümden rahatlıkla söylüyorum ki bildiğin cemal can karakterini şampiyon yapıp bu arkadaşın hakkına girdiler. oylamayı 10 dakika daha uzatıyoruz ne lan ? neden uzatıyorsunuz ve oylamayı sadece noter biliyor denilirken acun nasıl arada yüzde 5 fark var dedi ve bunu nasıl bilebiliyordu ?
Basta mert olmak uzere herkesi strateji yapiyor diye suclu gibi gosterip, ben stratejiden hic anlamam deyip, sonrada tum survivor boyunca stratejinin kralini yapan karaktersizin biri. Ulan madem strateji kotu birsey degil, o zaman niye insanlari habire sucladin ? Eger kotu birseyse, sen neden kralini yaptin ?

Sercandan odu bokuna karistigi icin adamin her yaptigini sanki kotu birseymis gibi gosterdi.

Bir tane bile dokunulmazlik alamadan buraya hakkimla geldim diyecek kadarda yussuz.

Sinirleri saglam diye, insanlarla polemige girmiyor, susmayi beceriyor diye beyefendi olmuyor bir insan.

Survivor performans oyunu, ilk once en azindan bir dokunulmazlik alaydin bari.

Boyle eline verirler adamin..
bu kadar mal kitleyi nasıl arkasına aldı, gerçekten şaşkınım.
dik duruşu ve karakteriyle.

şüphesiz fanıyız fanı.
Survivor ve bununla ilgili bildiğim tek şey o salak kız buna gelip pardon niye survivor a geldin burda ne işin var demesine rağmen aynı salak kız ağlayıp kimse s.klemezken bu adam kin tutmayıp kollarında ağlattı. Neden sevmesinler ki?
https://twitter.com/Cengo...tatus/1352336329477148673
Alfa!
görsel
kardeşim yıl 2021. siz genç insanlar olarak ciddi ciddi hayatınızın bir kaç saatini bu saçmalıkları/ kurguları izleyerek mi geçiriyorsunuz?

özel televizyonların yayına başladığı ilk yıllarda ki şaşkınlıkla merakla izlenen aptal kutusunun, bu yillara kadar, internete ragmen izlenilmesini anlayamıyorum.

???

bunu izleyenler , egitim seviyesi hakkinda bilgi verirlerse sevinirim. kişisel bir anket yapacagim.
kezo kudurtucu, kezo çatlatıcı, kezo roketatarcısı alfa akımının vücut bulmuş hali.
bu adam yakışıklı değil. neresi beğeniliyor, anlamıyorum.
Saçma sapan insanları yine meşhur etmişler ismail.
güncel Önemli Başlıklar